18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

rozwód już za chwilę

Cichopek wynajęła prawniczkę "przyjaciela". Plotkują, że mają romans

07.04.2022  16:12
Katarzyna Cichopek szykuje się do rozwodu. Zatrudniła prawniczkę Kurzajewskiego
Katarzyna Cichopek szykuje się do rozwodu. Zatrudniła prawniczkę Kurzajewskiego Fot: TRICOLORS/East News

Katarzyna Cichopek to cicha woda? Plotka o romansie krąży po kraju, a ona zatrudnia do rozwodu prawniczkę, która pomagała się rozwieść jej "przyjacielowi"!

Po 17 latach związku Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili rozstanie i szykują się do rozwodu. Sprawa jest o tyle trudna, że doczekali się potomstwa - teraz dzieci muszą być świadkami przykrych rodzinnych perturbacji.

Całość jest dość tajemnicza - Cichopek i Hakiel nigdy nie ujawniali, by były między nimi jakieś problemy. Później pojawiły się plotki, że ON zdradził, zaraz później, że ONA ma nowego kochanka. Jaka jest prawda? Tego oczywiście publika nie wie. Powody rozstania pozostają gorzką tajemnicą zwaśnionych małżonków.

Cichopek zatrudniła prawniczkę "przyjaciela"

Już pod koniec marca pojawiły się plotki, że Katarzyna Cichopek chwilę po rozstaniu z Marcinem Hakielem związała się ze swoim kolegą z pracy. Szepce się, że przyjaźń z Maciejem Kurzajewskim (prowadzą razem "Pytanie na śniadanie" w TVP) to coś więcej. Pojawili się nawet razem na gali Wiktorów, czym wzbudzili ogromną sensację.

Teraz przyszedł jednak czas na oficjalne rozstanie i Katarzyna Cichopek już wzięła sprawy w swoje ręce. Znalazła prawniczkę, która przeprowadzić ma ją przez rozwód. Co ciekawe... ma ją z polecenia Kurzajewskiego!

Kobieta dwa lata temu pomagała Maciejowi Kurzajewskiemu rozstać się z Pauliną Smaszcz. Teraz - cóż za zbieg okoliczności - pomaga jego przyjaciółce, a jeśli wierzyć plotkom - nowej wybrance serca. I choć pani mecenas to specjalistka od rozwodów, Cichopek ani myśli ponoć wszczynać wielkiej batalii. Większość spraw jest już ustalona, w tym opieka nad dziećmi i podział majątku. Również zdecydowana większość dokumentów została już ponoć podpisana, a (ex) małżonkowie zamierzają pożegnać się ze sobą po cichu, zamknąć 17-letni rozdział w jednej sądowej rozprawie.

logo Tu się dzieje