18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prawda wyszła na jaw

Cichopek ZDRADZAŁA Hakiela od lat? Informator ujawnia

11.10.2022  09:06
Kasia zdradzała Marcina?
Kasia zdradzała Marcina? Fot: Piotr Molecki/East News, Wojciech Stróżyk/Reporter

Dzięki ustaleniom portalu Pudelek prawdopodobnie znamy już szczegóły tego, jak rozpadł się związek Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Wiemy też, jakie stosunki mają obecnie między sobą.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel niedawno rozwiedli się, a aktorka potwierdziła w zeszły weekend swój związek z Maciejem Kurzajewskim. W ujawnieniu związku pomógł komentarz Pauliny Smaszcz, byłej żony Kurzajewskiego – napisała ona, że Cichopek jest w Izraelu wraz z Maciejem.

I to właśnie Paulina Smaszcz jest kluczowym puzzlem w tych puzzlach! Powiedziała ona wszak, iż jej były mąż i była żona Hakiela nawiązali romans, gdy jeszcze nie byli „byli” - w 2019 roku, podczas kręcenia programu „Czar par”. Wtedy Maciej gościł w swoim programie Marcina i Kasię. Mniej więcej w tym okresie Kurzajewscy ogłosili całemu światu, że rozstają się po 23 pięknych latach małżeństwa. Rozeszli się wówczas w zgodzie i przyjaźni.

Wolność ma imię”, przebąknął tajemniczo Marcin Hakiel

Natomiast w czasie, gdy rozstawała się najpiękniejsza para polskiego show-biznesu – Hakiel i Cichopek, Marcin rozprawiał o tym, że „okazało się, że wolność, o którą [Kasia] prosiła ma imię”. Powiedział też, że dla najlepiej dla Cichopek, aby „prawda nie wyszła na jaw”. Swoich tajemniczych wersetów nie rozszyfrował i dał zarobić spekulującym mediom (dziękuję).

Jasne jest jednak, że Marcin WIEDZIAŁ. Musiał więc nadejść moment, kiedy Kasia powiedziała mu o romansie lub kiełkującym uczuciu do Macieja Kurzajewskiego. Informacja o ich rozwodzie pojawiła się w marcu tego roku, więc powstaje pytanie, kiedy Cichopek zdradziła Marcinowi prawdę.

Informator ujawnia

Teraz jesteśmy już u wrót tajemnicy, pukamy i zaraz nam ktoś otworzy. A tym kimś jest zagadkowy informator portalu Pudelek, który podaje się za bliskiego znajomego Katarzyny Cichopek z TVP. Ów ktoś twierdzi, że Kasia nie zwlekała z poinformowaniem Marcina o uczuciu do Maćka.

Kasia na pewno nie zdradzała Marcina od lat, jak twierdzi była żona Macieja. Jak tylko pojawiło się uczucie między Cichopek a Kurzajewskim, Marcin został od razu o tym poinformowany. Kasia powiedziała, że nie chce go oszukiwać i nie potrafi żyć w kłamstwie. To było w styczniu tego roku. Ich małżeństwo od dłuższego czasu przechodziło poważny kryzys

- zdradził informator.

Kasia i Marcin w jednym stoją domu. Dokazują sobie?

Informator zdradza także, że choć Hakiel ciężko zniósł wieści, zachował się bardzo dojrzale i z klasą. Obecnie w ich relacjach pomaga nowa partnerka tancerza.

Kasia jest wdzięczna Marcinowi, że zachowuje klasę w tej sytuacji. Co ciekawe, dużą zasługę ma w tym jego nowa dziewczyna. Zależy jej na spokoju i unikaniu burd medialnych. Jest w dobrym kontakcie z Kasią. W końcu zdarza się, że opiekuje się jej dziećmi – zdradza źródło Pudelka.

Kasia i Marcin powtarzali, że najważniejsze są dla nich ich dzieci. Do poprawnej nad nimi opieki konieczne są zdrowe relacje między byłymi małżonkami. Cieszy więc ich zrównoważone i dojrzałe podejście do całej sytuacji oraz to, że oboje znaleźli ukojenie w miłości do kogoś innego.

Czytaj także