mówi, jak żyć

Rozkraczona Lewandowska na piasku. Półnaga tapla się w słońcu

02.01.2020  10:51
Rozkraczona Lewandowska na piasku. Półnaga tapla się w słońcu
Rozkraczona Lewandowska na piasku. Półnaga tapla się w słońcu Fot: Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska nie odpoczywa. Choć w ciąży, ciągle trenuje i uczy fanki jak żyć, by żyć dobrze - czyli wedle jej zasad. Przy okazji zaliczyła szampana i Sylwestra na plaży.

Ciężarna Anna Lewandowska spędziła ostatnie dni roku i Sylwestra na rajskich wakacjach. Taplała się w piasku, czerpała energię ze słońca i oczywiście trenowała. Zamiast słońcem, opalała się natryskowo (jak na Lewą przystało, oczywiście opowiedziała o tym fanom), a na słonecznej plaży zajadała się arbuzem.

Swoje gorące wakacje pani Ania oczywiście pokazała na Instagramie w serii słonecznych fotek. Jedna z nich szczególnie przyciąga uwagę. Na niej soczysty, czerwony arbuz i roześmiana żona Roberta Lewandowskiego, odziana w białe bikini i rozkraczona. We wpisie oczywiście uczy swoje fanki, jak żyć.

Chciałabym przypomnieć, jak ważną rolę w naszym życiu zajmuje prawidłowe żywienie. Zwłaszcza będąc w ciąży. Niewątpliwie, świadome podejście do tego tematu będzie najlepszym prezentem, jaki możemy sprawić sobie lub dziecku. Zachęcam do zapoznania się z moim najnowszym wpisem

- pisze pod fotką.

Ciężarna Lewandowska pije alkohol?

Z rajskich wakacji Ani i jej rodziny dostaliśmy też zdjęcie mocno niepokojące. Ciężarna Anna pozuje na nim z Robertem, ten zaś trzyma w dłoni dwa kieliszki z szampanem. Czyżby zawzięcie doradzająca wszystkim w koło Lewandowska, piła alkohol mimo stanu błogosławionego?

Przeczytaj więcej
Komentarze