18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Piękna?

Ciężarna Rozenek bardzo sapie na stoku. Pozuje w rozpiętej kurtce

20.02.2020  17:03
Ciężarna Rozenek bardzo sapie na stoku. Pozuje w rozpiętej kurtce
Ciężarna Rozenek bardzo sapie na stoku. Pozuje w rozpiętej kurtce Fot: KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News

Małgorzata Rozenek wkrótce po raz trzeci zostanie mamą. Od dłuższego czasu relacjonuje fanom swoją ciążę ze szczegółami. Ostatnio podzieliła się wrażeniami ze stoku. 

Małgorzata Rozenek bardzo dobrze czuje się w trzeciej ciąży. Celebrytka długo walczyła o to, by ponownie zostać mamą, ale w końcu procedura in vitro spełniła jej marzenia.

Celebrytka w stanie błogosławionym pozostaje jednak bardzo aktywna i mocno dba o swoich fanów, by ci nie zapomnieli o jej istnieniu. Zdradziła już, jakie ma ciążowe zachcianki, a teraz mówi o problemach z uderzeniami gorąca.

Małgorzata Rozenek i jej ciążowe dolegliwości

Celebrytka wybrała się na stok, by skorzystać z zimowych klimatów, których zdecydowanie brakuje w centralnej Polsce.

I znowu jesteśmy jedynymi na stoku, którzy nie jeżdżą. Chłopcy ratują honor rodziny. My za to uskuteczniamy tak lubiane przez R. spacery

- napisała na Instagramie, pod zdjęciem w rozpiętej kurtce.

O zdrowie Gosi od razu zatroszczyli się fani, którzy apelowali do celebrytki, by zapięła kurtkę. Wiele osób przejęło się, że Rozenek dopadnie przeziębienie, które w ciąży mogłoby być nie tylko uciążliwe, ale również niebezpieczne.

Sama Małgorzata postanowiła odpisać na apel jej followersów. 

Ale mi ciągle gorąco. Ja taki zmarźluch, a w ciąży pani sauna. Mam dwie oznaki ciąży (oczywiście poza brzuchem) - gorąco mi strasznie i bardzo sapię, szczególnie, jak coś mówię

- zażartowała.

Mamie i dziecku niezmiennie życzymy zdrowia!

Przeczytaj więcej
Komentarze