18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jest ostro

Ciężarna Rozenek tuż przed porodem komentuje film "Nic się nie stało"

21.05.2020  15:32
Ciężarna Rozenek tuż przed porodem komentuje film "Nic się nie stało"
Ciężarna Rozenek tuż przed porodem komentuje film "Nic się nie stało" Fot: Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek wkrótce rodzi, ale nie może się spokojnie nacieszyć ciążą, bo ciągle dzieje się coś negatywnego. Najpierw pandemia koronawirusa, a teraz premiera filmu "Nic się nie stało", w którym występuje jej mąż i ojciec ich dziecka - Radosław Majdan. 

Małgorzata Rozenek wkrótce rodzi swoje trzecie dziecko, o które bardzo długo się starała. Przyszła mama mimo tego, że na Instagramie ciągle publikuje poruszające treści, tak naprawdę nie może się w pełni cieszyć stanem błogosławionym.

Najpierw światem wstrząsnęła pandemia koronawirusa, która położyła się cieniem na planach np. rodzinnego porodu, a teraz jeszcze premiera szokującego filmu "Nic się nie stało".  Sylwester Letkowski, który jest autorem materiału, ostro pojechał po celebrytach - w tym po Radosławie Majdanie.

Małgorzata Rozenek o "Nic się nie stało"

Małgorzata Rozenek zareagowała bardzo zachowawczo i na swoim Instagramie, na czarnym tle opublikowała jedynie oświadczenie małżonka w tej sprawie. Natomiast sama celebrytka podpisała je dośćgroźnie.

Oświadczenie mojego męża. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią

- napisała gwiazda.

Więcej komentarzy obecnej żony Radka Majdana próżno szukać w sieci. Na jego temat dosadnie wypowiedziała się natomiast była żona, Doda. Kobieta przyznała, że jej ekspartner był seksoholikiem, ale zaznaczyła, że o pedofilię raczej go nie podejrzewa.

Mamy przeczucie, że o tej sprawie będzie jeszcze bardzo głośno przez bardzo długi czas.

logo Tu się dzieje