18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Fani apelują o opamiętanie

Ciężarna gwiazda z wielkim brzuchem zanurza się w lodowatej wodzie

06.01.2020  16:32
Ciężarna gwiazda z wielkim brzuchem zanurza się w lodowatej wodzie
Ciężarna gwiazda z wielkim brzuchem zanurza się w lodowatej wodzie Fot: Instagram/@joannamoro.official

Joanna Moro spodziewa się dziecka i totalnie nie ogranicza się w życiowych aktywnościach. Kiedy w zaawansowanej ciąży zdecydowała się na morsowanie... wywołała burzę.

Joanna Moro pozostaje w ciąży bardzo aktywna. Aktorka nie ogranicza się w niczym, kiedy jednak zdecydowała się na morsowanie - fani byli przerażeni. 

Ludzie mają pewną tendencję do kontrolowania ciężarnych. Przekonała się już o tym Małgorzata Rozenek, kiedy napisała w stanie błogosławionym kilka słów o imprezowaniu. Teraz hejt przyjęła na siebie Joanna Moro.

Joanna Moro morsuje w zaawansowanej ciąży

Aktorka jeszcze zanim zaszła w ciążę - regularnie morsowała. Chociaż wiele osób ma dreszcze na plecach na sam widok ludzi, którzy w niskich temperaturach wchodzą do lodowatej wody, to nikt nie zwracał jej uwagi. Moneta odwróciła się, gdy Joanna Moro postanowiła nie rezygnować z tej pasji w zaawansowanej ciąży.

Aktorka pochwaliła się zdjęciem, na którym jej duży brzuch jest czerwony od zimna. Fani przerazili się i nie trafiały do nich argumenty aktorki - prawie każdy apelował, by zaprzestała morsowania w tym stanie. 

Otóż pragnę wszystkich uspokoić i ja i Maluszek w brzuszku czujemy się dobrze. Jestem pod stała opieka lekarzy i ciąża rozwija się jak najbardziej prawidłowo. Jedynym realnym zagrożeniem dla dziecka podczas zimnej kąpieli jest wychłodzenie organizmu matki. Dziecko chronią wody płodowe. Mors, przebywając kilka minut w wodzie, wychładza jedynie skórę i pobudza układ krążenia do lepszego działania, przyspiesza regenerację organizmu i wzmaga ochronę przed infekcjami (...) Wierze, że korzyści dla mojego organizmu, wynikające z morsowania, przełożą się na odporność i zdrowie mojego dziecka

- tłumaczyła się obszernie Joanna Moro.

Mimo to, w sieci dalej możemy znaleźć wiele komentarzy w takim tonie:

Niestety. Jesteś w błędzie. Ryzyko ogromne.

Aż mnie zmroziło na widok tego czerwonego brzucha.

Tak na zdrowy rozsądek biorąc, nie wygląda to dobrze z tym brzuchem.

A Wy, po której stronie stoicie? Tłumaczeń aktorki czy internautów? 

Przeczytaj więcej
Komentarze