18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ogromny smutek

Ciężka żałoba w Ich Troje. Przekazali koszmarne wieści

03.03.2022  15:18
Żałoba w Ich Troje
Żałoba w Ich Troje Fot: Karol Makurat/REPORTER

W obliczu wojny wszyscy skupiamy się na froncie, ale niestety, wciąż przydarzają się nam tragedie osobiste. Muzycy z Ich Troje przekazali koszmarne wieści. Cały zespół pogrążył się przez to w żałobie.

Wojna w Ukrainie sprawia, że wszyscy skupiamy naszą uwagę na wschodnim froncie. Jednakże życie płynie dalej wszędzie i przynosi nam nie tylko wydarzenia szczęśliwe, ale również te nieszczęśliwe. Przekonali się o tym muzycy z Ich Troje.

Właśnie przekazali swoim fanom wyjątkowo smutną wiadomość o śmierci ojca jednego z członków zespołu. Kiedy świat płacze nad Ukrainą, artyści muszą opłakać jeszcze wielki, personalny cios od losu.

Ich Troje w żałobie

W skład zespołu Ich Troje od zawsze wchodzą dwaj panowie, którzy są jego mocnym trzonem. Michał Wiśniewski spełnia się jako wokalista i tekściarz, natomiast Jacek Łągwa odpowiada za muzykę. Teraz ciężko doświadczony przez los przyjaciel Wiśniewskiego otrzymał kolejny, mocny cios. Zmarł jego tata.

Odszedł mąż, ojciec i dziadek - Andrzej Łągwa. Aktor filmowy, serialowy i teatralny. Jacku przyjmij kondolencje od całego naszego zespołu i fanów

- czytamy w poście.

Pod tym wpisem niemalże natychmiast pojawiło się mnóstwo kondolencji. "Panie Jacku, najszczersze kondolencje dla Pana i Pana rodziny", "Bardzo nam przykro przytulamy do serduszka" - czytamy w komentarzach.

Pochłonięci pomocą humanitarną dla Ukrainy Polacy nie zapominają o swoich rodzimych artystach i tym, żeby w trudnej chwili ich wesprzeć. To wymaga pewnej pochwały i społecznego docenienia. My również składamy panu Jackowi najszczersze kondolencje.

Czytaj także