18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Osobisty dramat

Ciężkie problemy zdrowotne Roberta Gonery. Aktor nie może grać

16.06.2022  18:40
Robert Gonera wyszedł z wielkiego kryzysu
Robert Gonera wyszedł z wielkiego kryzysu Fot: Pawel Wodzynski/East News

Robert Gonera, który jest aktorem zdecydowanie kultowym, ma od dłuższego czasu poważne problemy ze swoim zdrowiem. Artysta bardzo szczerze opowiedział o swoich problemach psychicznych.

Robert Gonera przez długotrwałe problemy z wykonywaniem zawodowych obowiązków, stracił rolę w "M jak Miłość". Aktor od dawna nie może wyjść z kłopotów ze swoim zdrowiem, teraz postanowił szczerze opowiedzieć, co się u niego dzieje.

Jak się okazuje, Robert Gonera zmaga się z problemami natury psychicznej. Jego fani martwią się o aktora tak samo mocno, jak znajomi z planu, dlatego mężczyzna postanowił nie zostawiać ich bez informacji zwrotnej.

Robert Gonera wyszedł z wielkiego kryzysu

Kryzys wizerunkowy, brak propozycji pracy, a także poważne problemy prywatne sprawiły, że Robert Gonera zmagał się z załamaniem nerwowym. Jak opowiedział w rozmowie z "Twoim Stylem", w 2007 roku za namową rodziny zaczął szukać profesjonalnej pomocy. 

Zrobiłem to otwarcie, nie udawałem, że wyjechałem na Seszele. Naruszyłem społeczne tabu: wtedy niewiele osób, zwłaszcza mężczyzn, przyznawało się do problemów psychicznych. Mężczyzna i załamanie nerwowe - to był oksymoron

- mówił aktor. 

"Zapłaciłem ogromną cenę za przyznanie się do tego, że mam kłopoty. Nie tylko ja, również moje dzieci, które wtedy były w przedszkolu. Do dziś, choć jestem świetnie zorganizowany i staram się wzorowo wypełniać obowiązki, czasem słyszę jeszcze: "Gonera? No fajnie, ale czy on pojawi się na planie, bo podobno coś u niego nie halo"..."- żalił się artysta znany z "M jak Miłość".

Przeżywałem kryzys, waliło się moje małżeństwo, miałem nadzieję, że dzięki terapii posklejam związek, uratuję rodzinę. Dopiero w jej trakcie zorientowałem się, że muszę... przede wszystkim uratować siebie

- wspominał.

Aktor wyszedł już na prostą i od czasów największego kryzysu wiele w jego życiu zmieniło się na lepsze. Robert Gonera wciąż korzysta z pomocy psychoterapeutów i niezmiennie poleca wszystkim zadbanie o swoje zdrowie psychiczne. Podziwiamy za odwagę!

Czytaj także