18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutne słowa

Cleo gorzko o macierzyństwie: "Już ZA PÓŹNO"

22.01.2022  14:02
Cleo gorzko o macierzyństwie.
Cleo gorzko o macierzyństwie. Fot: VIPHOTO/East News

Cleo postanowiła uchylić rąbka prywatnej tajemnicy i powiedzieć więcej o swoich planach macierzyńskich. Niestety, jej słowa są wyjątkowo gorzkie. Czy artystka naprawdę już zaprzepaszcza swoją szansę?

Cleo od wielu lat bardzo rozwija się artystycznie i zawodowo. W tym samym czasie niewiele wiadomo o jej życiu prywatnym i planach na przyszłość. Po raz pierwszy od dawna wokalistka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy.

Cleo odniosła się do potencjalnych planów macierzyńskich. Jak się okazuje, wnioski artystki na temat zostania matką są w tym momencie dość gorzkie i nie przedstawiają wielkiej nadziei na przyszłość w otoczeniu gromadki pociech.

Cleo gorzko o macierzyństwie

Piosenkarka niedawno w programie TVP "Taka jak ty" wyznała, że kiedyś została zdradzona przez partnera. To wydarzenie zmieniło jej podejście do mężczyzn i związków. Wciąż czeka na tego jedynego, choć obawia się zakochać. To przekłada się również na podejście 38-letniej Cleo do macierzyństwa.

Czy chciałabym być mamą? Ostatnio się zastanawiałam, czy nie jest już za późno na takie decyzje. Jest presja macierzyństwa i na ogół staram się w ogóle uciekać od tego tematu, ale powiem ci tak najogólniej, że moje zdanie jest takie, że nic w życiu na siłę nie powinno się robić

- wyznała.

Wokalistka nie wyklucza jednak zupełnie przyszłości związanej z wychowywaniem dziecka. Widzi przed sobą wiele ewentualności, nawet jeżeli nie zostanie już nigdy matką biologiczną dla jakiegoś malucha.

Doszłam do wniosku, że jak może biologicznie nie zostanę mamą, to może zaadoptuje jakieś dziecko. Ja mam tyle w sobie miłości, że jakby nie wykluczam niczego. Ja wiem, że bym była fajną mamą, ale na razie jestem fajną ciocią dla wszystkich

- dodała.

Myślicie, że kiedyś taki scenariusz ma szansę się ziścić?