18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Łzy same płyną

Co stanie się z ukochanym psem Durczoka?

18.11.2021  20:38
Co się stanie z psem Kamila Durczoka?
Co się stanie z psem Kamila Durczoka? Fot: ADAM GUZ/REPORTER

Co stanie się z ukochanym psem Kamila Durczoka po śmierci jego pana? Łzy same napływają do oczu na myśl o cierpieniu nieświadomego zwierzęcia.

Psy uważane są za najlepszych kompanów dla człowieka. Kamil Durczok, którego śmierć wstrząsnęła całą Polską, również miał swojego ukochanego pupila, owczarka niemieckiego Dymitra.

Dziennikarz i jego pies byli praktycznie nierozłączni. Kamil Durczok nigdy nie ukrywał, że darzy swojego zwierzęcego przyjaciela wielkim uczuciem. Teraz kiedy odszedł, pies nieświadomy tego, co się wydarzyło, pozostał sam.

Co się stanie z psem Kamila Durczoka?

Fani dziennikarza martwią się o losy jego pupila, dlatego była żona Kamila Durczoka, Marianna Dufek postanowił zdradzić, co stanie się z owczarkiem niemieckim, kiedy jego pan odszedł na wieczny odpoczynek.

Mama Kamila jest bardzo związana z Dymitrem. Chce go zatrzymać. Mamy nadzieję, że podoła. Ja mam owczarka Borysa - nie dałabym rady z dwoma

- informowała Marianna Dufek.

Bardzo dużo ludzi pisze, że chce go przygarnąć, a nawet odkupić. Wszyscy bardzo kochamy zwierzaki. Krzywda mu się nie stanie

– powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Dobrze wiedzieć, że w takich trudnych momentach ludzie nie odwracają się od zwierząt. Dla Dymitra i tak nie będzie już większego smutku niż brak jego ukochanego pana.