18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Nie zostało nam już nic..."

Krawczyk NIC nie zostawił choremu synowi? Trwa dramat!

Wojciech Kozicki
27.04.2021  19:30
Chory syn Krzysztofa KRawczyka - co zostawił mu ojciec?
Chory syn Krzysztofa KRawczyka - co zostawił mu ojciec? Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Krzysztof Krawczyk zostawił swojej żonie znacznie więcej, niż tylko rysunek na szkle. Tymczasem wygląda na to, że jedyny syn Krzysztofa Krawczyka został na lodzie. Słynny wokalista nic mu nie zostawił w testamencie?

Krzysztof Krawczyk zostawił testament, w którym zadbał o swoją żonę Ewę. Czy jednak teraz jego jedyny syn śpiewa przebój ojca „Nie zostało nam już nic”? Jak podaje Wirtualna Polska, „ Krzysztof Krawczyk junior nie dostanie alimentów po ojcu, jest w trudnej sytuacji życiowej”, a obecnie liczy na mieszkanie komunalne.

Syn Krzysztofa KRawczyka - co zostawił mu ojciec?

Media przypominają, że Krzysztof Krawczyk junior jest synem artysty z wokalistką Haliną Żytkowiak, drugą żoną dawnego członka Trubadurów. Chociaż potomek Krawczyka pięknie śpiewa i odziedziczył talent po ojcu, to w jego życiu nie jest tak kolorowo, jak zapewne niektórzy przypuszczają…

Od dzieciństwa cierpi na padaczkę, co utrudnia mu normalne funkcjonowanie. Choroba jest skutkiem drogowego wypadku, do którego doszło pod koniec lat 80. Autem kierował wówczas jego ojciec. Krawczyk zasnął za kierownicą i uderzył w drzewo. Obaj cudem uszli z życiem, choć to syn wokalisty do dziś zmaga się z przykrymi konsekwencjami doznanych wówczas obrażeń – przypomina WP.pl.

Dramatyczna sytuacja syna Krawczyka

Media ujawniają, że młody Krawczyk nie ma własnego mieszkania, utrzymuje się głównie z renty inwalidzkiej, 47-letni syn gwiazdora miał niedawno pracować w papugarni w Zgierzu pod Łodzią, ale epidemia COVID-19 skazała go na bezrobocie. Co gorsza, jak ustalił Pomponik, Krawczyk na początku marca wstąpił na drogę sądową o alimenty od ojca, ale śmierć ojca pokrzyżowała jego plany.

Krzysztof Krawczyk junior nie został jednak samotny. Od lat ma wsparcie Krzysztofa Cwynara i prowadzonego przez niego Studia Integracji, zrzeszającego niepełnosprawnych artystów. Co więcej, niedawno w mediach Ewa Krawczyk zapewniała, że nie zostawi syna swojego męża bez wsparcia.

Dostał ode mnie wyraźny sygnał, że ma wracać, że czekamy na niego z muzyką. Nie ma rozczulania się nad sobą, jest ciężka praca na scenie i publiczność, która go bardzo lubi – oświadczył Cwynar. (WP.pl)