18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zamiast Coca-Coli zostanie jej SZKLANKA WODY

Coca-Cola odcina się od Kozidrak. Straci WSZYSTKO?

Wojciech Kozicki
03.09.2021  16:08
Coca-Cola komentuje zatrzymanie Kozidrak. Diwa straci wszystko?
Coca-Cola komentuje zatrzymanie Kozidrak. Diwa straci wszystko? Fot: VIPHOTO/East News

Beata Kozidrak ponosi surowe konsekwencja swoich alkoholowych ekscesów. Nie dość, że tabloidy urządzają jej chłostę, grozi je odsiadka w więzieniu, to jeszcze otrzymała bolesny cios of firmy Coca-Cola. Wokalistka zespołu Bajm miała przecież kontrakt z tym gigantem, którego była ambasadorką!

Beata Kozidrak zataczała krąg, gdzieś daleko stąd, między szklanki brzegiem, a dnem. Aż w końcu została zatrzymana przez policję i okazało się, że prowadząc samochód miała aż 2 promile w wydychanym powietrzu. Usłyszała już zarzuty, może czekać ją kara pozbawienia wolności, ale na tym nie koniec. Coca-Cola nie chce z nią już współpracować!

Coca-Cola komentuje zatrzymanie Kozidrak. To ją będzie sporo kosztowało

Kozidrak wydała już oficjalne oświadczenie i ogłosiła, że jest gotowa ponieść konsekwencje swoich czynów. Ale czy spodziewała się, że będą aż tak bolesne? Zajście z udziałem gwiazdy skomentowali ostatnio przedstawiciele marki Coca-Cola, której ta została ambasadorką kilka miesięcy temu. Biuro prasowe firmy wydało oficjalny komunikat, po którym gwiazda będzie miała większy ból głowy, niż po spożywaniu napojów wysokoprocentowych.

Nasza współpraca z artystką oraz kampania z jej udziałem dobiegły końca w lipcu 2021 roku. Pragniemy podkreślić, że jako Coca-Cola nie akceptujemy jakichkolwiek przejawów łamania prawa ani zachowań, które mogą narażać na niebezpieczeństwo innych. Z całą stanowczością potępiamy jazdę po spożyciu alkoholu – oświadczyła firma Coca-Cola.

Jak możemy się domyślać, kolejnego kontraktu raczej nie będzie. Oooj musiało zaboleć. Jak ujawnia Pudelek, Kozidrak za udział w kampanii reklamowej marki i występ w spocie zarobiła podobno 300 tysięcy złotych.

Czy inne firmy też nie będą chciały współpracować z wokalistką jeżdżącą w stanie nietrzeźwości? Zamiast Coca-Coli zostanie już jej tylko SZKLANKA WODY…