18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tata jest dumny

Córka Adama Małysza pokazała nieznaną twarz. Mało kto o tym wie

10.11.2019  18:58
Córka Adama Małysza pokazała nieznaną twarz. Mało kto o tym wie
Córka Adama Małysza pokazała nieznaną twarz. Mało kto o tym wie Fot: PROFIL/REPORTER

Córka Adama Małysza nie jest zbyt mocno obecna w naszym rodzimym show biznesie. Nic dziwnego, że mało kto wie, czym się interesuje prywatnie. 

Córka Adama Małysza nie jest zbyt popularna. Dziewczyna postanowiła nie budować swojej kariery i życia osobistego na sławie taty i chwała jej za to. Jednakże przez to, że unika blasku fleszy, niewiele osób wie, że ma ona piękne hobby.

Tata zdecydowanie jest dumny ze swojej jedynaczki, biorąc pod uwagę fakt, że jest ona... artystką! Dziewczyna prowadzi własny profil na Instagramie, na którym możemy oglądać jej prace. 

Córka Adama Małysza ma artystyczną duszę

22-letnia Karolina Małysz wykonuje niesamowite, artystyczne makijaże twarzy. Pewnie niewiele osób założyłoby, że córka najsłynniejszego, polskiego skoczka narciarskiego odkryje w sobie takie pokłady wrażliwości.

Niemniej, córkę Adama Małysza jeden raz mogliśmy zobaczyć również przed kamerami - razem z rodzicami wystąpiła niedawno w spocie reklamowym. To jednak jej jedyna tego rodzaju przygoda. Widać, że dziewczyna ma nieco inne priorytety.

Poniżej prezentujemy prace Karoliny. Byłoby świetnie, gdyby na jakieś oficjalne wyjście w ramach promocji jej talentu, tata dał się tak pomalować. 

logo Tu się dzieje