18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

pójdzie w ślady matki?

Córka Anny Przybylskiej w odważnej sesji. Zrobiło się gorąco

01.07.2021  12:57
Oliwia Bienouk w odważnej sesji zdjęciowej
Oliwia Bienouk w odważnej sesji zdjęciowej Fot: VIPHOTO/East News

Oliwia Bieniuk coraz odważniej wkracza w świat polskich celebrytów. Zdaje się, że młoda gwiazdka próbuje podbić serca Polaków nie tylko talentem, ale też niezwykłą urodą. Właśnie zdecydowała się na bardzo odważną sesję.

  

Anna Przybylska była wielką gwiazdą, niestety kilka lat temu przegrała walkę z rakiem. Aktorka osierociła troje dzieci, w tym Oliwię Bieniuk, która dziś osiągnęła już pełnoletniość i stawia coraz odważniejsze kroki w show biznesie.

18-letnia Oliwia właśnie została nową gwiazdą kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami" i co chwilę pokazuje swe wdzięki w kolejnych sesjach zdjęciowych. Ostatnie fotografie, jakie opublikowała w mediach społecznościowych, dają wrażenie, jakoby szła śladem swej mamy. Anna Przybylska w szczycie popularności, jako młodziutka gwiazda i kobieta, dwukrotnie pozowała topless dla "Playboya".

Oliwia Bieniuk śmiało odsłania ciało przed aparatem

Córka Anny Przybylskiej i eks piłkarza Jarosława Bieniuka uwielbia stawać przed okiem kamery i coraz śmielej odsłania przy tym kolejne kawałki ciała. Tym razem 18-latka przyodziała jedynie bardzo kusą i bardzo zwiewną czerwoną sukienkę, która odsłoniła dużo więcej, niż zasłoniła. Zdjęcia wyszły przy tym bardzo sensualne, wręcz pokusić się można o stwierdzenie, że erotyczne.

Ah te sesje kocham to! - Napisała pod zdjęciami Oliwia, a jej fani zapłonęli z zachwytu.

Oliwia Bieniuk w odważnej sesji

To nie pierwszy raz, gdy Oliwia Bieniuk stawia na odważne pozy i stroje. Chwilę wcześniej dziewczyna pochwaliła się fotkami w samym staniku, wcześniej pokazała się w mocno powycinanych strojach kąpielowych. Innym razem pozowała w garniturze, za to bez bielizny., Myślicie, że w końcu pójdzie śladami mamy i zapozuje niemal nago w jakimś magazynie dla panów?