18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Trochę zapuściła...

Córka Kasi Kowalskiej NAGO. Fani dojrzeli grzyba!

02.09.2020  13:08
Córka Kasi Kowalskiej nago wannie. A to co mam... wszystko pokażę
Córka Kasi Kowalskiej nago wannie. A to co mam... wszystko pokażę Fot: Facebook/Kasia Kowalska

Córka Kasi Kowalskiej znów bryluje w tabloidach! Tym razem Ola poszła na całość i pokazała się nago w wannie. Czy spodziewała się tak wielu negatywnych komentarzy?

Córka Kasi Kowalskiej w zasadzie nie istniała w mediach, ale gdy Kasia Kowalska zasugerowała, że mogła mieć koronawirusa, bezpowrotnie znalazła się na ustach Polaków. Czy Ola zamierza płynąć dalej na fali tej popularności i zostać celebrytką z Instagrama? Okazuje się, że zdjęcie nago niekoniecznie zapewni jej fejm i uwielbienie.     

Oto ja…

Córka Kowalskiej i Kostka Joriadisa opublikowała na Insta kontrowersyjne zdjęcie. Młoda Kowalska ma na sobie jedynie… maseczkę. Pławi się nago w wannie, zakrywając piersi dłonią. Trzyma też butelkę po alkoholu.

A to co mam… wszystko pieprz i sól

Pojawiły się oczywiście komentarze, w których jej wielbiciele zachwycają się jak jest piękna i odważna. Niektórym jednak taka Kowalska nie odpowiada i krytykują nawet fakt, że łazienka jest zapuszczona, a do tego fugi są zagrzybione.

Czy młoda gwiazda znajdzie antidotum na hejt? Czy naga kąpiel w wannie to dobry przepis na sukces? Nigdy nie wiadomo co może przynieść nowy dzień…

 

Przeczytaj więcej
Komentarze