18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Powrót do zdrowia

Córka Kasi Kowalskiej prezentuje bliznę po operacji w internecie

26.05.2020  09:57
Córka Kasi Kowalskiej prezentuje bliznę po operacji w internecie
Córka Kasi Kowalskiej prezentuje bliznę po operacji w internecie Fot: Instagram/kasia_kowalskaofficial

Córka Kasi Kowalskiej poważnie chorowała w Wielkiej Brytanii, ale w końcu wróciła do siebie. Teraz powoli bierze się za influencerskie obowiązki. Najwyraźniej niczego się nie wstydzi i publikowanie pooperacyjnych zdjęć nie sprawia jej trudności. 

Córka Kasi Kowalskiej niedawno była na skraju życia i śmierci. Jej mama apelowała wtedy do młodych ludzi o nielekceważenie zagrożenia, jakim jest pandemia. Z tej przyczyny wszyscy założyli, że Ola wylądowała w szpitalu przez koronawirusa.

Potrzebna była nawet zgoda matki na podłączenie do respiratora, a stan dziewczyny stał się tak poważny, że powrót do kraju nie wchodził nawet w grę. To wszystko sprawiło, że Polacy skojarzyli dolegliwość dziewczyny z szalejącym COVID-19. Jakież było ich zdziwienie, kiedy okazało się, że Ola najprawdopodobniej wcale nie miała koronawirusa.

Córka Kasi Kowalskiej prezentuje blizny na Insta

Co prawda przyznać trzeba, że Kasia Kowalska nigdy wprost nie powiedziała, na co zachorowała jej córka, ale skojarzenia były dla wszystkich jasne. Kiedy prawda wyszła na jaw, internauci przeszli od postawy wspierającej do czystego hejtu. Wtedy piosenkarka nie wytrzymała i kazała się wszystkim "odpier***ć od jej córki"

Niemniej, niezależnie od rozpętanej wokół jej osoby burzy, córka Kasi Kowalskiej czuje się już na tyle dobrze, że odważnie prezentuje na Instagramie bliznę po zabiegu w szpitalu. To świetnie, że dziewczyna się jej nie wstydzi - blizny świadczą w końcu o naszej sile.

screenshot Instagram/Olahontaz
screenshot Instagram/Olahontaz Fot: screenshot Instagram/Olahontaz

My życzymy dalej tak dobrego samopoczucia!

Przeczytaj więcej
Komentarze