To cud?

Córka Kasi Kowalskiej zabrała głos. Fani są wstrząśnięci

03.05.2020  14:56
Córka Kasi Kowalskiej zabrała głos. Fani są wstrząśnięci
Córka Kasi Kowalskiej zabrała głos. Fani są wstrząśnięci Fot: VIPHOTO/East News

Córka Kasi Kowalskiej w ostatnim czasie ciężko chorowała. COVID-19 sprawił, że trafiła pod respirator. Teraz powoli wraca do siebie i zabiera głos. Fani jej mamy, którzy kibicowali dziewczynie w walce o zdrowie są szczerze wzruszeni.

Córka Kasi Kowalskiej stoczyła niesamowicie ciężką walkę. 23-latka zapadła na COVID-19 i trafiła do szpitala na Wyspach Brytyjskich, gdzie mieszka. Jej stan był tak ciężki, że lekarze nie zezwolili na transport dziewczyny do Polski oraz pytali jej matkę o zgodę na podłączenie do respiratora.

Kasia Kowalska była załamana i apelowała do młodych ludzi w internecie, by nie lekceważyli zagrożenia płynącego z pandemii koronawirusa. Na szczęście ta przerażająca historia znalazła pozytywne zakończenie. Córka wokalistki wraca do zdrowia.

Córka Kasi Kowalskiej zabrała głos po chorobie

Niedawno obchodziła nawet urodziny i postanowiła zabrać głos po raz pierwszy od momentu, w którym zmogła ją choroba. Miała wiele do powiedzenia, a fanów jej mamy wzruszenie ścisnęło za gardło.

Bardzo kocham Was wszystkich. Dziękuję za wszystkie życzenia i miłe słowa, które zawsze wywoływały uśmiech na mojej twarzy w tym trudnym czasie. Wsparcie i miłość, które otrzymałam, są wspaniałe i ogrzewają moje serce, nawet nie wiem, co powiedzieć. Dziękuję i kocham Was wszystkich

- napisała Ola na swoim InstaStory.

Jej mama tymczasem opublikowała na Instagramie najlepsze urodzinowe życzenia dla córeczki.

Matka i córka z całą pewnością nie mogą się doczekać momentu, w którym na powitanie wpadną sobie w ramiona. Życzymy im z całego serca, by ta chwila nadeszła jak najszybciej.

Przeczytaj więcej
Komentarze