18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

17-letnia Fabienne olśniewa!

Córka Wiśniewskiego podobna do ojca? Mamy ZDJĘCIE!

Wojciech Kozicki
27.04.2021  16:26
Czy 17-letnia Fabienne przypomina tatusia? Mamy piękną fotkę
Czy 17-letnia Fabienne przypomina tatusia? Mamy piękną fotkę Fot: TRICOLORS/East News/East News

Michał Wiśniewski  to chyba najbardziej płodny artysta. Czy sam wie ile ma dzieci i jakie mają imiona? Dla formalności przypominamy, że czerwonowłosy wokalista i Marta Mandaryna Mandrykiewicz doczekali się dwójki potomstwa: Xaviera Michała i już 17-letniej Fabienne Marty. „Wokalistka” ujawniła jak dziś wygląda córka Wiśniewskiego. Możemy jedynie krzyknąć WOW!

Michał Wiśniewski płodzi dzieci szybciej niż nagrywa nowe płyty. W tym roku jego klan powiększył się o  nowego syna Falco Amadeusa. Tymczasem Mandaryna na Instagramie ujawnia jak wygląda ich wspólna córka Fabienna Marta, która ma już 17 lat.

Wiemy jak wygląda córka Wiśniewskiego Fabienne! Czy śpiewa jak mama?

Tak oto cała Polska zobaczyła piękny portret córki Wiśniewskiego w pełnym makijażu. Jest bardziej podoba do taty czy do mamy? Ciekawe czy odziedziczyła po którymś z rodziców talent wokalny…

Internauci w komentarz na Instagramie piszą, że „oczy ojca, usta mamy”. Zwracają też delikatnie uwagę, że „uroda po mamusi”. Nam osobiście przypomina nieco Michała Wiśniewskiego z okresu, gdy śpiewał cover Die Toten Hosen „A wszystko to bo ciebie kocham”

Co ciekawe, zdjęcia polubiła była żona Wiśniewskiego Dominika Tajner!