18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Podobna do taty?

Córka Wiśniewskiego kończy 18 lat. Niespotykane PIĘKNO

19.08.2021  11:15
Michał Wiśniewski jest szczęśliwym tatą
Michał Wiśniewski jest szczęśliwym tatą Fot: Pawel Wodzynski/East News

Michał Wiśniewski jest dumnym ojcem piątki dzieci. Jedna z jego córek, Fabienne jest wyjątkowo do ojca podobna. Teraz dziewczyna kończy już... 18 lat!

Wokół Michała Wiśniewskiego głośno zrobiło się jakiś czas temu, za sprawą jego rozwodu z czwartą małżonką - Dominiką Tajner-Wiśniewską. Potem nadeszły kolejne wielkie zmiany w jego życiu. Związał się z Polą i na świat przyszedł ich synek - Falco. Starsze dzieci bardzo pokochały braciszka i spędzają razem dużo czasu.

Córka Michała Wiśniewskiego kończy 18 lat

Michał Wiśniewski dzieli się swoim rodzinnym szczęściem na Instagramie. Dumny tata często podkreśla, że dzieci są największymi "hitami" jego życia. Nic dziwnego, że kiedy jego najstarsza córka kończy 18 lat - oszalał z radości.

Z tej okazji dumny tata opublikował na Instagramie nowe, rodzinne zdjęcie, które skradło serca internautów. Fabienne, córka Michała i Mandaryny jest perfekcyjną mieszanką podobieństwa do swoich rodziców.

Już za 3 dni moja najstarsza skończy 18 lat! Trzyma w swoich rękach nowe pokolenie... Czyż to nie jest piękne?

- podpisał swoją fotografię bardzo filozoficznie. 

Z okazji 18-tych urodzin Planeta życzy Fabienne realizacji planów i marzeń. Mamy nadzieję, że zawsze będzie bardzo szczęśliwą kobietą, która wsparcie czerpie od swojej rodziny.

logo Tu się dzieje