18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co za metamorfoza!

Córka Wiśniewskiego wyglądała, jak on. Teraz stała się blond ikoną

11.10.2019  14:41
Córka Wiśniewskiego wyglądała, jak on. Teraz stała się blond ikoną
Córka Wiśniewskiego wyglądała, jak on. Teraz stała się blond ikoną Fot: MAREK MALISZEWSKI/REPORTER

Michał Wiśniewski jest dumnym ojcem czwórki dzieci. Jedna z jego córek, Etiennette była wyjątkowo do ojca podobna. Była, ponieważ przeszła zaskakującą metamorfozę.

Etiennette, zwana przez rodzinę pieszczotliwie - Eti, była najbardziej podobna do ojca ze wszystkich jego dzieci. Ostatnio jednak przeszła dużą metamorfozę i zupełnie się zmieniła. Wyrasta na blond piękność!

Etiennette Wiśniewska jest już w takim wieku, że zaczyna eksperymentować ze swoim wyglądem. Dziewczynka właśnie... przefarbowała swoje ciemne włosy, na bardzo jasny blond.

Kosmiczna metamorfoza córki Wiśniewskiego!

To sprawia, że nie przypomina taty już tak mocno. Ciekawe, co Michał Wiśniewski na takie poczynania córki? Jako gwiazdor, którego cechą charakterystyczną są czerwone włosy, chyba nie powinien jej powiedzieć złego słowa.

Wokół Michała Wiśniewskiego głośno zrobiło się jakiś czas temu, za sprawą jego rozwodu z czwartą małżonką - Dominiką Tajner-Wiśniewską. Ciekawe, jak dzieci piosenkarza radzą sobie z koleją zmianą w życiu ich ojca.

Być może metamorfoza Eti jest wyrazem buntu i sprzeciwu wobec kolejnym życiowym zawirowaniom? Wkrótce się przekonamy. 

logo Tu się dzieje