18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wyniki testów na COVID-19

Czy Brzozowski wystąpi na Eurowizji? Jest decyzja

Wojciech Kozicki
19.05.2021  10:28
Eurowizja 2021: Brzozowski przeszedł testy na COVID-19, są wyniki
Eurowizja 2021: Brzozowski przeszedł testy na COVID-19, są wyniki Fot: Beata Zawadzka/East News

Eurowizja  2021 – czy Rafał Brzozowski w ogóle wystąpi w konkursie i będzie miał okazję zaprezentować „The Ride”? W polskiej delegacji pojawił się podobno koronawirus, gwiazda TVP została odizolowana. Znamy wynik testu na CVOID-19, zapadła ostateczna decyzja.

Rafał Brzozowski wystąpi na Eurowizji, to już pewne. Jak podaje Radio ZET, polska ekipa  otrzymała negatywne wyniki testów na obecność koronawirusa. Przez gwiazdą TVP w środę drugi półfinał konkursu. Czy  dostanie się do głównej stawki? Bukmacherzy dają mu małe szanse na ostatnie miejsce.

Eurowizja 2021: Brzozowski ma COVID-19?

Przypominamy, że niedzielę media ujawniły, iż u jednej z osób z polskiej delegacji na Eurowizję odnotowano zakażenie koronawirusem.  Cała drużyna Brzozowskiemu musiała zostać poddana kwarantannie. W poniedziałek przeszli pierwsze testy na COVID-19, które dały negatywne wyniki. Druga tura również potwierdziła, że prowadzący „Jaka to melodia?” i jego towarzysze są zdrowi.

W związku z wykryciem koronawirusa u jednej z osób z polskiej delegacji przeprowadzono dodatkowe testy PCR. Europejska Unia Nadawców wydała oficjalne oświadczenie, w którym poinformowała, że szczęśliwe wszystkie otrzymane wyniki są negatywne – podawało Radio ZET kilka dni temu.

logo Tu się dzieje