18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gra w 2 bajki?

Mąż komentuje romans Dody

Wojciech Kozicki
20.11.2020  15:13
Doda i nowa miłość? Emil Stępień komentuje
Doda i nowa miłość? Emil Stępień komentuje Fot: Mariusz Gaczynski/East News

Dorota Doda Rabczewska dawno temu była wokalistką i śpiewała, choć niewiele osób chyba już o tym pamięta. Nie zmieniło się jednak to, że jest kochliwa. Jej lista amantów, na której są m.in. Radosław Majdam i Adam Nergal Darski, znów się wydłużyła? Sprawę skomentował jej mąż Emil Stępień.

Doda (kiedyś Virgin) i stały związek? Wszystko wskazuje, że ma ochotę na 2 bajki. Jej mężem jest Emil Stępień, ale media plotkują, że ma romans z amerykańskim muzykiem. Max Hodges na Instagramie wrzuca kolejne zdjęcia, które wydają się to potwierdzać. Czy rzeczywiście polska ex-gwiazda z Ciechanowa zrobiła skok w bok? Czy już zaręczyła się z amerykańskim kochasiem i śpiewa mu „Mam tylko ciebie”?

Kolejny raz?

Doda na Instagramie oznajmiła, że nie będzie komentowała plotek. Tymczasem „Fakt” skontaktował się z jej mężem. Emil Stępień skomentował plotki o gorącym romansie Dody Elektrody.

Nie rozstaliśmy się. Dziękuję za telefon i troskę. Nic więcej nie powiem – powiedział Faktowi Stępień.

Portal.wp.pl podejrzewa, że romans i gorące foteczki na Insta to prowokacja. Jeśli jednak okazałoby się, że Elektroda zdradza męża, byłby jej skłonny wybaczyć? Czy wkrótce zaśpiewa „Szansę znów dostałam…”?