18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ciekawe!

Czym zajmuje się żona Zenka Martyniuka? Zaskakujące doniesienia

Bartłomiej Ciepielewski
15.03.2021  15:36
Czym zajmuje się żona Zenka?
Czym zajmuje się żona Zenka? Fot: TRICOLORS/East News

Fani Zenka Martyniuka od lat zadają sobie pytanie, kim jest jego żona. Życiowa partnerka gwiazdy disco polo unika wywiadów, lecz niedawno udało się ustalić szczegóły dotyczące jej życia.

Po ogłoszonym przez sąd wyroku media ponownie skupiły swoją uwagę na żonie Zenka Martyniuka. Życiowa partnerka gwiazdora stanęła w obronie syna, którego sąd skazał za łamanie zakazu prowadzenia pojazdów.

Pozamykajcie te mordy - napisała Danuta Martyniuk na Facebooku, odpowiadając na krytyczne wpisy dotyczące jej rodziny.

Danuta Martyniuk złożyła potem przeprosiny i obszerne wytłumaczenia, lecz nie przekonały one internautów. Po głośnej dyskusji postanowiła usunąć swój profil na Facebooku.

Czym zajmuje się żona Zenka Martyniuka?

Żona muzyka po zakończeniu szkoły średniej zdecydowała się na podjęcie studiów. Danuta Martyniuk z wykształcenia jest pielęgniarką. Pod koniec studiów poznała ona Zenka Martyniuka, lecz początkowo był to związek na odległość.

Po ukończeniu edukacji kariera medyczna Danuty Martyniuk zeszła na drugi plan. Partnerka życiowa Zenka niebawem wzięła z nim ślub i zrezygnowała z pracy na stanowisku pielęgniarki. Zamiast spędzania kilkunastu godzin na dyżurach, woli ładnie wyglądać i pięknie pachnieć.

Lubię dobrze wyglądać i pięknie pachnieć. Wybieram takie marki jak Louis Vuitton, Coco Chanel, Prada, Burberry. Uważam, że one najlepiej leżą na kobiecie - przyznała żona gwiazdora w rozmowie z "Rewii".

Obecnie Danuta Martyniuk zajmuje się inwestycjami i finansami gwiazdora muzyki disco polo. Często mówi się, że za tak wielki sukces Zenka, w dużej mierze odpowiada jego żona.

Czytaj także