18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Scena klubowa we łzach

DJ ANTEX nie żyje. Miał koronawirusa

19.01.2022  09:35
Nie żyje DJ ANTEX. Był chory na COVID-19
Nie żyje DJ ANTEX. Był chory na COVID-19 Fot: Andrzej Hulimka/REPORTER/East News

Koronawirus zbiera śmiertelne żniwo. Niestety, mamy smutną wiadomość. Nie żyje Damian Antoniewski, znany jako DJ ANTEX. Muzyk ostatnio zmagał się z zakażeniem COVID-19, a na Facebooku opublikował zdjęcie ze szpitala.

Tragedia, smutek, płyną łzy. Potwierdzono, że z powodu choroby zmarł DJ ANTEX, czyli żyje Damian Antoniewski. Jak informuje Onet.pl, muzyk zmagał się ostatnio z zakażeniem koronawirusem. Miał 42 lata. Zmarł w szpitalu w Oleśnie na Opolszczyźnie.

Nie żyje DJ ANTEX. Pokonała go choroba

Media przypominają, że Damian Antoniewski była aktywny ma muzycznej scenie klubowej od ponad dwóch dekad. Występował także poza Polską, m.in. w Wielkiej Brytanii. Ostatni koncert dał w Legnicy, a kilkanaście dni później, w święta Bożego Narodzenia, zdiagnozowano u niego zakażenie koronawirusem.

Regularnie występował w klubie Protector Brzeski, gdzie imprezowicze mogli usłyszeć jego charakterystyczny styl grania "big roomowej" elektroniki – podaje Onet.pl.

Damian Antoniewski opublikował na Facebooku dramatyczny post, w którym przyznał, że zmagał się z COVID-19. Pokazał zdjęcie ze szpitala i miał nadzieję, że wkrótce uda mu się znów spotkać z fanami na koncertach. W sylwestra napisał jeszcze, przy okazji składania życzeń, że dalej walczy o życie. 

Serdeczni przyjaciele. Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia chciałem wam życzyć wszystkiego najlepszego. Moje święta w tym roku są nieco inne od tych z poprzednich lat, niestety będę musiał je spędzić w samotności bez mojej żony i córeczek. Jeśli was mogę prosić, to proszę was tylko o »zdrowie« dla mnie, bo to jest mi teraz najbardziej potrzebne. Pozdrawiam gorąco i mam nadzieję, że wkrótce uda nam się gdzieś wspólnie spotkać – napisał DJ ANTEX na Facebooku.