18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

pomysł na biznes

DODA DOROBI SIĘ NA ROZWODZIE. Będzie prała brudy za pieniądze

10.11.2021  11:59
Doda będzie prać brudy za pieniądze? Przekuje rozwód w biznes
Doda będzie prać brudy za pieniądze? Przekuje rozwód w biznes Fot: VIPHOTO/East News

Jak życiowy kryzys zamienić w sukces? Spójrzmy na gwiazdy! Doda postanowiła właśnie przekuć bolesny rozwód i traumatyczne małżeństwo w dochodowy biznes. gwiazdka zdradza plany na zbicie kokosów.

Dorota Rabczewska, znana powszechnie jako Doda, ogłosiła niedawno, że jest... bankrutem. Wokalistka rozwodzi się właśnie z Emilem Stępniem, a ich rozstanie nie należy do przyjemnych. Para pozostaje w ostrym konflikcie.

Poza prywatnymi niesnaskami, Dorota Rabczewska i Emil Stępień kłócą się o wspólny film "Dziewczyny z Dubaju". Stępień włożył w niego grube pieniądze, Doda pracowała na planie. Teraz były mąż miał jej wszystko odebrać i nie pozwala jej jakkolwiek ingerować w sprawy produkcji.

Doda się rozwodzi. Ale zamieni to w biznes

Rabczewska straciła więc miłość i pieniądze, teraz jednak znalazła sposób na odbicie się. Przykre doświadczenia zamieni w biznes. Związek z Emilem Stępniem miał wpędzić Dodę w depresję, wokalistka miewała ataki paniki, czuła, że jest ofiara przemocy psychicznej. Teraz planuje opowiedzieć o tym światu za pomocą książki i stworzyć zestaw pomocowy dla innych kobiet w podobnym kryzysie.

Chcę wydać płytę i książkę motywacyjną o moim życiu. Właśnie ruszam z warsztatami online dla kobiet, podczas których będziemy uczyć się, jak wyjść z życiowej czarnej dziury

- zdradziła Doda w rozmowie z "Party".

Doda stworzy telewizyjne show

Poza pomaganiem, Doda zajmie się też czystą rozrywką. Zdradziła, że angażuje się właśnie w tworzenie nowego show telewizyjnego dla singielek. Szczegóły nie są jeszcze oczywiście znane, pani Dorota zapewnia jednak, że program będzie hitem.

Chcę zrobić reality show o życiu singielki i o tym, czego potrzebuje każdy, czyli prawdziwej miłości. To będzie prawdziwy sztos! Sukces 2022 r. i program, który zmieni historię polskiej telewizji

- powiedziała wokalistka.