18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"byłam naiwna"

DODA WYDAŁA OŚWIADCZENIE. Wokalistka oskarżona, grozi jej więzienie

30.11.2021  13:16
Doda i jej były mąż oskarżeni. Piosenkarka wydała oświadczenie
Doda i jej były mąż oskarżeni. Piosenkarka wydała oświadczenie Fot: Piotr Molecki/East News

Dorota Rabczewska trafi za kratki? Piosenkarka i jej były mąż mają poważne problemy z prawem. Doda wydała oświadczenie i gratuluje prokuraturze zatrzymania jej ex.

Dorota Rabczewska została oskarżona o udział w przestępstwie, za co grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności. W tej samej sprawie zatrzymany przez służby został jej były mąż Emil S. To właśnie jemu Doda pomagać miała w niezgodnej z prawem działalności.

Informację o oskarżeniach postawionych Dodzie jako pierwsi podali dziennikarze RMF. Piosenkarka szybko odniosła się do tych doniesień i zezwoliła na upublicznienie jej personaliów. - Nie musicie mi zasłaniać twarzy, ja się niczego nie wstydzę, bo nie mam nic na sumieniu - przekazała.

Dorota Rabczewska "Doda" mówi o oskarżeniach

Dorota Rabczewska do doniesień o oskarżeniach i groźbie więzienia odniosła się w mediach społecznościowych. Nagrała story na Instagramie i wydała oficjalne oświadczenie. Przy okazji oznajmiła, że cieszy się, iż prokuratura właśnie teraz oskarżyła jej byłego męża o przestępstwa majątkowe, bo - jak powiedziała - film "Dziewczyny z Dubaju", który produkowała razem ze swym byłym partnerem, okazał się sukcesem i zarabia krocie.

Ten moment postawienia zarzutów jest idealny, bo film zarabia ogromne pieniądze i trzeba je zabezpieczyć na poczet poszkodowanych

- oznajmiła wokalistka na Instagramie.
W tym samym medium pojawiło się pisemne oświadczenie piosenkarki. W nim Dorota Rabczewska zapewnia, że nie miała świadomości, iż bierze udział w jakimkolwiek przestępstwie, a teraz zrobi wszystko, by pomóc poszkodowanym.

Jako Prezez spółki dostałam jeden zarzut i pewnie parę lat bronienia się w sądzie. Rozumiem. Za głupotę, naiwność i zaufanie się płaci. Brak świadomości nie zwalnia z odpowiedzialności

- pisze Doda w oświadczeniu.

Byłam na to psychicznie przygotowana. Chcę pomóc inwestorom i ekipie odzyskać pieniądze, dlatego przejęłam konto z syndykiem, z którym omawiałam porozumienia od miesiąca. Dalej będę promować oraz dystrybuować ten wspaniały film ale już SAMA. Nauczka na przyszłość: jesteś artystą? Twórz filmy, a nie spółki. Do tego pierwszego jak widać mam talent, do wyboru mężczyzn całkowity brak

- dodała piosenkarka.

Dorota Rabczewska została oskarżona z art. 300 Kodeksu Karnego i grozi jej do trzech lat więzienia. Jej były mąż został zatrzymany przez służby i jest obecnie przesłuchiwany.