18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

uda się?

ŻENADOMETR WYBIJE? Jest zwiastun show z Dodą! SZUKA MĘŻA

04.08.2022  12:43
Doda będzie szukać męża w telewizji. Jest zwiastun
Doda będzie szukać męża w telewizji. Jest zwiastun Fot: Foto Olimpik/REPORTER

Polsat pokaże reality show z Dodą. Znana piosenkarka będzie szukać męża w telewizji. Jest zwiastun programu. Wierzycie w powodzenie tego eksperymentu?

Dorota Aqualiteja Rabczewska to postać barwna, ale i nieszczęśliwa. W ostatnim czasie znana piosenkarka zaczęła coraz odważniej opowiadać o swoich problemach i nieszczęśliwych miłościach. Od kiedy rozstała się z ostatnim mężem Emilem Stępniem, przez którego ma też olbrzymie problemy z prawem, chętnie publicznie wraca do chwil, gdy zmagała się z depresją oraz do wspomnień o zdradach i znęcaniu się nad nią przez mężczyzn.

Przypomnijmy, Doda dwa razy była już mężatką, ostatnio z Emilem Stępniem, wcześniej z Radosławem Majdanem. W międzyczasie zaliczyła też głośne związki, między innymi z Adamem Darskim "Nergalem". Teraz znów szuka miłości, w telewizji. W Polsacie zobaczymy poświęcone temu show!

Doda szyka męża. Jest zwiastun show Polsatu

W sieci pojawił się właśnie zwiastun reality show z Dorotą Rabczewską w roli głównej. "Doda. 12 kroków do miłości" swą premierę będzie miał w sobotę 3 września o godzinie 20.00. Piosenkarka stanie w nim twarzą w twarz ze śmiałkami gotowymi oddać jej serce. Zobaczymy jednak nie tylko randki, ale też spotkania z psychoterapeutą i wyrywki z życia gwiazdy.

W krótkiej zapowiedzi programu już sporo się dzieje. Doda strofuje na przykład tajemniczego osiłka, że nie prześpi się z nim, jeśli ten nie dostarczy jej kompletu badań. Przypomnijmy, ostatnio opowiadała, że w sprawach seksu jest konserwatystką i miała tylko kilku partnerów łóżkowych, a każdy z nich zostawał jej narzeczonym lub mężem.

Czy ty sobie wyobrażasz, że ja pójdę do łóżka z kimś, kto mi nie przyniesie kompletu badań? Czasami bywa, że i rok nie uprawiam seksu

- mówi oburzona i zanurzona w basenie Doda.

Doda wbija szpilę Majdanowi

To nie wszystko. Pojawiło się też wyznanie dotyczące Radosława Majdana, pierwszego męża wokalistki. Doda już wielokrotnie opowiadała o związku z nim, oskarżała go o liczne zdrady i zmarnowanie jej lat młodości. Teraz wyjawiła, że... bardzo go kochała i przez niego musiała nauczyć się zabijać miłość!

Musiałam się tego nauczyć po pierwszym moim byłym mężu. Bardzo go kochałam

- słyszymy z ust Doroty Rabczewskiej, która na nagraniu rozmawia akurat z psychoterapeutą.

Doda zdobyła się też na bardzo trudne wyznanie. Twierdzi, że nigdy nikt jej nie kochał, a jej bardzo zależy na prawdziwej miłości. - Nigdy nie miałam szczęśliwej miłości, nigdy. Strasznie mnie to kosztuje - mówi wzruszona.

Będziecie oglądać jej program? Myślicie, że akurat w telewizji uda jej się spełnić marzenie i znaleźć partnera na życie?

Czytaj także