18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

walczy o zdrowie

DOROTA GARDIAS MA RAKA! Gwiazda czeka na operację

13.09.2021  16:19
Dorota Gardias ma nowotwór piersi. Czeka na operację
Dorota Gardias ma nowotwór piersi. Czeka na operację Fot: WOJCIECH STROŻYK/REPORTER

Kolejne tragiczne wieści z życia Doroty Gardias. Prezenterka TVN znów ciężko choruje - tym razem lekarze wykryli u niej nowotwór piersi.

Dorota Gardias nie ma ostatnio lekko, najpierw dopadł ją koronawirus, przez który wylądowała w szpitalu, teraz w jej życiu pojawiła się kolejna choroba. Prezenterka TVN zdobyła się na szczere wyznanie. W rozmowie z "Party" wyjawiła, że choruje na nowotwór piersi!

O guzie w piersi Dorota Gardias dowiedziała się w czasie rutynowej kontroli. Poszła do lekarza przebadać się, a on postawił dramatyczną diagnozę.

Życie przeleciało mi przed oczami - wyznała celebrytka.

Dorota Gardias ma nowotwór piersi

Na szczęście nowotwór został wykryty wcześnie i rokowania na leczenie są dobre. Teraz Dorotę Gardias czeka operacja, której termin wyznaczono już na końcówkę września.

Po wynikach histopatologii będzie wiadomo, jak dalej ma przebiegać leczenie - mówi.

Gardias zachęca też, by kobiety - tak jak ona - odwiedzały regularnie lekarzy i wykonywały rutynowe badania. Wszystko po to, by ewentualne zmiany chorobowe wykrywać we wczesnym stadium i reagować, póki nie jest jeszcze za późno na leczenie.

Gardias dziękuje fanom i zachęca do badań

Po tym, jak wiadomość o stanie zdrowia celebrytki obiegła media, Dorota Gardias smutne nowiny potwierdziła w mediach społecznościowych. Kobieta nie traci wiary w to, że będzie dobrze i dziękuje fanom za wsparcie w tym trudnym momencie.

Dziękuję Wam za dobra energię i ciepłe słowa… wszystko będzie dobrze, wiem to. Kobiety kochane… mądre, piękne… pamiętajcie o badaniach profilaktycznych, to bardzo ważne dla nas!!! - napisała na Instagramie.