Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Musiał nie żyje. Przegrał walkę z rakiem

18.02.2022  10:10
Damian Musiał przegrał walkę o życie
Damian Musiał przegrał walkę o życie Fot: Nicvandum/Shutterstock

Nie żyje młody sportowiec i żołnierz Wojska Polskiego Damian Musiał. 24-latek przegrał walkę z nowotworem żołądka.

Damian Musiał nie żyje. Zawodnik "Tytanu Jaworzno" od dłuższego czasu zmagał się z nowotworem. Ze względu na zaawansowane stadium choroby stosowanie chemioterapii było niemożliwe.

Damian Musiał walczył z nowotworem

Bliscy 24-latka zorganizowali zbiórkę, dzięki której udało się zebrać 140 tysięcy na leczenie Damiana. Niestety, jego życia nie udało się uratować.

Uroczystość pogrzebowa Porucznika Damiana Musiała odbędzie się w piątek (18.02) o godzinie 13:00 w Parafii św. Jakuba Apostoła w Dąbrowie Zielonej - napisano na facebookowym profilu 24-latka.

Damian Musiał miał na swoim koncie wiele sukcesów w armwrestlingu. Udało mu się m.in. kilkukrotnie wywalczyć medale w mistrzostwach Polski (kategoria do 70 kg).

W ubiegłym roku wziął udział w zawodach o Puchar Polski, gdzie zajął pierwsze miejsce w siłowaniu na prawą rękę, a także trzecie na lewą. Interesował się też dietetyką oraz pracował jako trener personalny.