18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Program wstrzymany!

COVID w TVP. Zakażenia w słynnym show

Wojciech Kozicki
03.03.2021  07:52
Dance dance dance wstrzymane! COVID-19 w TVP
Dance dance dance wstrzymane! COVID-19 w TVP Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Trzecia edycja show TVP „Dance dance dance” pod znakiem zapytania, premiera i nowe odcinki przesunięte. To już nie plotki. Oficjalnie potwierdzono, że w programie wzięły udział nie tylko gwiazdy, ale też koronawirus. Produkcja potwierdza, że COVID-19 rozhulał się na planie.

Kiedy premiera „Dance dance dance 3” i nowe odcinki? Mamy złe wiadomości dla fanów tego tanecznego show. Program miał powrócić w TVP w najbliższy piątek, ale premiera została przesunięta. Potwierdzono wcześniejsze tajemnicze doniesienia anonimowych informatorów, że na planie programu pojawiło się zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2. Czy anonimowi informatorzy mówili prawdę i zachorowali uczestnicy programu, w tym gwiazdy?

Dance dance dance wstrzymane! COVID-19 w TVP

Jak na razie wiadomo jedynie, że „Dance dance dance 3” ma podobno pojawić się w wiosennej ramówce TVP jeszcze w marcu 2021 roku. TVP wydało oficjalne oświadczenie w tej sprawie na Instagramie.

Zaplanowana na najbliższy piątek premiera trzeciej edycji tanecznego talent show została przesunięta. Program „Dance Dance Dance” pojawi się w wiosennej ramówce Telewizji Polskiej jeszcze w marcu 2021 roku. Powodem zmiany daty premiery jest stwierdzenie przypadku koronawirusa na planie programu. Decyzja ta została podjęta w trosce o bezpieczeństwo i zachowanie najwyższych standardów profilaktyki zdrowotnej w dobie trwającej pandemii wirusa SARS-CoV-2. W piątek, 5 marca o godz. 20:30 widzowie zobaczą premierowe odcinki „Przesłuchań w Ciemno” czwartej edycji „The Voice Kids”. Na scenie zaprezentują się uczestnicy z Małopolski, Dolnego Śląska oraz z Opolszczyzny. Bez zmian pozostaje sobotnia emisja dziecięcego talent show. 6 marca o 20:00 będziemy mogli śledzić występy uczestników reprezentujących województwa lubelskie, podlaskie i świętokrzyskie. Ich muzyczne poczynania ocenią trenerzy Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental – podaje TVP na Instagramie Dance dance dance.

Kto zachorował na koronawirusa na planie „Dance dance dance”? Tego oczywiście dokładnie nie wiemy, Pudelek podaje jedynie, że testy na COVID-19 dały wynik pozytywny „u części uczestników i tancerzy”. Na wyniki testów wciąż czekają Augustin  Egurrola i ciężarna Ida Nowakowska.

Lista uczestników i gwiazd w „Dance dance dance 3”:

  • Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak,
  • Paweł Bodzianny i Marta Paszkin,
  • Roksana Węgiel i Oliwia Górniak,
  • Ola Nowak i Damian Kordas,
  • Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy,
  • Olga Łasak i Paweł Cieślak.
Czytaj także