18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kurski chciał to ukryć?

Show TVP wstrzymane. Gwiazdy mają covid

01.03.2021  07:51
Nie dość, że TVP, to jeszcze COVID-19
Nie dość, że TVP, to jeszcze COVID-19 Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Czekacie na nowe odcinki „Dance dance dance” w TVP? Mamy dla was złą wiadomość, program taneczny został wstrzymany, bo na planie pojawił się niechciany nowy uczestnik – koronawirus SARS-CoV-2. Zdjęcia ma planie tanecznego show przerwano.

Kiedy trzeci sezon „Dance dance dance”? Prezes TVP Jacek Kurski ma kolejny problem, bo jak donosi Pudelek, powołując się na tajemniczego informatora z produkcji, wśród ekipy programu pojawiły się przypadki COVID-19. Prace na planie tanecznego show zostały wstrzymane. Nie wiadomo jak długo potrwa przerwa wymuszona epidemią i czy zobaczymy nowe odcinki w terminie.

Koronawirus kontra gwiazdy "Dance dance dance 3"

Kto zachorował na koronawirusa na planie „Dance dance dance”? Tego oczywiście dokładnie nie wiemy, Pudelek podaje jedynie, że testy na COVID-19 dały wynik pozytywny „u części uczestników i tancerzy”. Na wyniki testów wciąż czekają Augustin  Egurrola i ciężarna Ida Nowakowska.

W produkcji zapanował popłoch, bo teraz wszystkich czeka co najmniej 10 dni przerwy. U części uczestników i tancerzy badania potwierdziły zakażenie koronawirusem, niektórzy - na przykład Ida i Augustin -  jeszcze czekają na wyniki. Produkcja stara się utrzymać wszystko w tajemnicy – ujawnia Pudelkowi tajny informator i pracownik produkcji.

Jeśli koronawirus ma apetyt na gwiazdy, to wśród uczestników „Dance dance dance 3” poczuje się jak w luksusowej restauracji. W trzeciej edycji biorą udział m.in. Damian Kordas, Roksana Węgiel, Joanna Jędrzejczyk oraz Paweł i Marta z „Rolnik szuka żony”.

Lista uczestników i gwiazd w „Dance dance dance 3”:

  • Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak,
  • Paweł Bodzianny i Marta Paszkin,
  • Roksana Węgiel i Oliwia Górniak,
  • Ola Nowak i Damian Kordas,
  • Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy,
  • Olga Łasak i Paweł Cieślak.
Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze