18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przeholował

Gwiazdor TVN miał wypadek po alkoholu. "Nadupcył się"

21.10.2021  10:13
Daniel Kuczaj miał wypadek po alkoholu
Daniel Kuczaj miał wypadek po alkoholu Fot: goffkein.pro/Shutterstock

Przyjęcie nadmiernie zakrapiane alkoholem czasem może skończyć się bardzo nieprzyjemnie. Na własnej skórze odczuł to Daniel Kuczaj, który nie ukrywa, że ma skłonności do rozmaitych używek. Podczas imprezy w Dubaju przeżył chwile grozy.

Daniel "Qczaj" Kuczaj od kilku lat cieszy się bardzo dużą popularnością. Trener personalny oraz gwiazdor telewizji TVN regularnie odwiedza media, gdzie promuje zdrowy tryb życia, a także radzi jak osiągnąć wymarzoną figurę. Niedawno 34-latek wyznał, że mimo pozornie zdrowego stylu życia przez lata zmagał się z używkami, a nawet depresją.

W ogóle mam problem z uzależnieniami. Alkohol był takim wyjściem, kiedy myślałem: "Ja jestem miernotą, jestem słaby". To były takie moment, kiedy wydawało mi się, że jestem nikim - mówił w ubiegłym roku.

Qczaj podczas wywiadu w "Pacześ Show" przyznał, że udało mu się zażegnać alkoholowy nałóg, lecz na urodzinach przyjaciółki ponownie chwycił za kieliszek, co nie skończyło się najlepiej.

Wypadek Qczaja w Dubaju

Gwiazdor TVN postanowił napić się trochę alkoholu na przyjęciu urodzinowym przyjaciółki. Niestety, sprawa szybko wymknęła się spod kontroli, a Qczaj jak sam przyznaje, ostro się wtedy "nadupcył". Ostatecznie alkoholowe szaleństwo doprowadziło do utraty zęba.

Powiedziałam sobie, że od dwudziestego siódmego nic nie piję. Od tamtego czasu tylko raz się nadupcyłem. Nadupcyłem się do tego stopnia, że zęba straciłem. To było na urodzinach mojej przyjaciółki w Dubaju - opowiadał.

Przykrą informację o tym, że czegoś Qczajowi brakuje, przekazali pozostali imprezowicze. Na szczęście ząb został znaleziony i trafił na swoje miejsce.

Czytaj także
Przeczytaj więcej