18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

przekorny los

Syn Zenka Martyniuka za kratami! Spędzi święta w więzieniu?

10.04.2020  13:24
Syn Zenka Martyniuka za kratami! Spędzi święta w więzieniu?
Syn Zenka Martyniuka za kratami! Spędzi święta w więzieniu? Fot: Daniel M./Facebook

Kolejne poważne kłopoty Daniela M. - syna Zenka Martyniuka. Młodzieniec przed samymi świętami wpadł w ręce policji. Wielkanoc może spędzić za kratkami.

Daniel M. to syn niepokorny i zdecydowanie problemowy. Zenek Martyniuk nie ma z nim lekko - alkohol, narkotyki, zatargi z prawem, a nawet interwencja policji w sprawie przemocy domowej. Teraz znowu jest źle. Młodzieniec ponownie trafił do aresztu.

Jak się okazało, Daniel M. niedawno wrócił do Polski z Niemiec i został objęty obowiązkową, 14-dniową kwarantanną. Nic sobie z niej jednak nie robił. Policja kilka razy złapała go na łamaniu nakazu izolacji. Syn Martyniuka uciekał z domu i jeździł autem bez celu.

W końcu go zamkną?

Niestety dla mężczyzny, przyszła kryska na matyska. Daniel został w końcu zatrzymany i teraz może spędzić Wielkanoc w areszcie. Co więcej, może już więcej nie wywinąć się prawu i trafić do więzienia na aż 10 lat!

Tyle bowiem grozi za notoryczne łamanie kwarantanny. Co więcej, mężczyzna jeździł samochodem bez uprawnień - stracił prawo jazdy za prowadzenie auta pod wpływem alkoholu. Teraz przebywa w specjalnym areszcie dla osób zagrożonych zakażeniem koronawirusem - podaje Fakt.

Przeczytaj więcej
Komentarze