18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat u króla disco polo

Daniel Martyniuk przeżywa horror w areszcie. "Ma słabą psychikę"

06.05.2020  11:57
Daniel Martyniuk przeżywa horror w areszcie. "Ma słabą psychikę"
Daniel Martyniuk przeżywa horror w areszcie. "Ma słabą psychikę" Fot: VIPHOTO/East News

Daniel Martyniuk, syn króla disco polo, robił w życiu wiele kontrowersyjnych rzeczy. Ostatecznie trafił do aresztu za prowadzenie samochodu mimo sądowego zakazu. Jego rodzina jest załamana. Okazuje się bowiem, że młody mężczyzna może nie mieć sił na udźwignięcie swojego losu.

Daniel Martyniuk to postać bardziej niż kontrowersyjna. Jedyny syn króla disco polo, Zenka Martyniuka, ma wiele za uszami. Straszliwe kłótnie z młodą żoną, ekscesy internetowe po alkoholu, a w ostatnim czasie prowadzenie samochodu mimo sądowego zakazu. 

To właśnie za to ostatnie, Daniel Martyniuk w końcu znalazł się w areszcie. Jego rodzina jest przerażona, wszyscy zgodnie twierdzą, że dziedzic magnata discopolowego nie słynie ze zbyt mocnej psychiki.

Daniel Martyniuk nie wytrzymuje aresztu?

Jakby tego było mało, tuż przed znalezieniem się w areszcie, Daniel Martyniuk łamał przepisy związane z ogólnonarodową kwarantanną. Nie ma więc pewności, czy jego areszt nie zostanie przedłużony, co łamie serce szczególnie matce chłopaka.

Danusia nie może sobie znaleźć miejsca. Daniel, mimo że od dawna z nimi nie mieszkał, to wpadał do rodziców nawet kilka razy w tygodniu. Czasem też zostawał na noc, bo w rodzinnym domu w Grabówce wciąż ma swój pokój. Nieobecność syna źle wpływa na matkę. Bardzo martwi się o Daniela, który źle znosi areszt. On kocha wolność i ma słabą psychikę, a zamknięcie na pewno go tylko dołuje

– zdradza Super Expressowi osoba z otoczenia Martyniuków.

Przez pandemię Martyniukowie są odcięci nie tylko od syna, ale również od ich maleńkiej wnuczki Laury. To dokłada się do złego stanu psychicznego Danuty Martyniuk.

Muszą im wystarczyć zdjęcia i filmiki, które codziennie przesyła im synowa przez internet. To jednak nie to samo, co osobisty kontakt. Jedynym pocieszeniem w tym wszystkim jest to, że Zenek z Danką mają z Eweliną świetne relacje

– dodaje nasz rozmówca.

Myślicie, że kiedy Daniel Martyniuk wyjdzie z aresztu w końcu odrobi swoją lekcje i zrozumie, co robił źle przez cały ten czas? 

Przeczytaj więcej
Komentarze