18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rodzinny dramat

Martyniuk stracił bezcenną rzecz. Matka wylewa łzy publicznie

23.09.2020  11:06
Daniel Martyniuk rozwiedziony
Daniel Martyniuk rozwiedziony Fot: Piotr Molecki/East News

Daniel Martyniuk dosłownie chwilę temu zakończył swoje trwające ledwie dwa lata małżeństwo. Jak się okazuje, była już żona chłopaka ma bezcenną dla rodziny Martyniuków rzecz. Danuta, żona Zenona, publicznie wylewa z tego powodu łzy.

Daniel Martyniuk rozwiódł się po niezwykle burzliwym i stosunkowo krótkim związku. Po dwóch latach ciągłej walki, szarpania się i obiecywania zmiany - związek zakończył się na sali sądowej.

Mama Daniela Martyniuka nie może się pogodzić z decyzją sądu, że to jej syn jest winny rozpadu pożycia i teraz będzie musiał ponosić finansowe konsekwencje byłego związku.

Daniel Martyniuk jest rozwodnikiem

Dodatkowo, żona Zenka Martyniuka ma ogromne pretensje do swojej byłej synowej. Publicznie wyznała, że dziewczyna otrzymała od Daniela pierścionek zaręczynowy, który był bezcenną, rodzinną pamiątką. Teraz, jej zdaniem, powinna ona ów pierścień zwrócić.

Wózek też kupiłam, Cybexa za 12 tysięcy złotych. Dałam pierścionek zaręczynowy swój ponad stuletni, pamiątkę. Nie wiem, czy ona odda ten pierścionek

- narzekała mama Daniela.

Myślicie, że Ewelina faktycznie odda Martyniukom pierścionek? Dziewczyna w żaden sposób nie komentuje w mediach swojego życia prywatnego i nie odpowiada na wszelkie uwagi byłego męża lub teściowej.

Ciekawe, czy ta historia w końcu się wyciszy, czy młodzi będą ze sobą wojować jeszcze długie lata - nawet mimo rozwodu. A Wy, jak sądzicie? Powinna oddać pierścionek zaręczynowy czy nie?

Czytaj także