Daniel Olbrychski miał wypadek! Został przewieziony do szpitala

22.11.2019  21:25
Daniel Olbrychski miał wypadek! Został przewieziony do szpitala
Daniel Olbrychski miał wypadek! Został przewieziony do szpitala Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Daniel Olbrychski miał wypadek na skuterze nie daleko stadniny w Żółwinie. Aktor został już przewieziony do szpitala.

Daniel Olbrychski miał wypadek, do którego doszło, kiedy aktor jechał na skuterze. 74-letni artysta został przewieziony do szpitala. Z nieoficjalnych informacji wynika, że przemieszczał się on bez włączonych świateł.

O wypadku aktora donosi Polsat News. Z podanych przez stację faktów wynika, że jechał on nie tylko bez świateł, ale również środkiem drogi. Aktor zderzył się z samochodem - Oplem Zafirą. 

Daniel Olbrychski wpadł skuterem pod samochód

Daniel Olbrychski nie stracił przytomności, a pomocy udzieli mu ratownicy z Zespołu Ratownictwa Medycznego w Otrębusach. Artysta został przetransportowany do szpitala. Każdy zdaje sobie sprawę, że wypadek w jego wieku może być szczególnie niebezpieczny. 

Na szczęście, legenda kina znajduje się podobno w całkiem dobrym stanie. Sprawę skomentowała jego żona - Krystyna Demska-Olbrychska w rozmowie z Polsat News.

Mąż miał niegroźny wypadek. Został przewieziony do szpitala, gdzie założono mu opatrunek na głowę. Jeszcze dzisiaj będzie na premierze filmu „Van Gogi"

- mówiła. 

Policja potwierdza, że obaj kierujący pojazdami w chwili zderzenia byli trzeźwi. Liczymy, że Daniel Olbrychski szybko wróci do dobrej formy i pełni zdrowia.

Przeczytaj więcej
Komentarze