18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ZMOWA MILCZENIA W TVP

Holecka nie wróci do Wiadomości. PREZENTERKA ZNIKNĘŁA BEZ WIEŚCI

Emilia Waszczuk
07.06.2021  11:54
Danuta Holecka zniknęła z TVP. Już nie wróci?
Danuta Holecka zniknęła z TVP. Już nie wróci? Fot: Damian Klamka/East News

Co się dzieje w Telewizji Polskiej? Z ekranów zniknęła najbardziej rozpoznawana twarz przyjaźni TVP z PiS - Danuta Holecka. Teraz okazuje się, że nie ma w planach przywracania jej do pracy...

Danuta Holecka od ponad miesiąca nie prowadzi "Wiadomości" w TVP. Twarz "dobrej zmiany”"w telewizji publicznej zniknęła z ekranów w niewyjaśnionych okolicznościach. Słuch po niej zaginął, a współpracownicy prezenterki przekonywali, że koleżanka wykorzystuje po prostu zaległy urlop.

Według zapewnień pracowników TVP, Danuta Holecka miała wrócić do pracy na początku czerwca. Minął już jednak pierwszy tydzień miesiąca, a po niej ani widu, ani słychu. Jej nieobecność owiana jest wielką tajemnicą.

Danuta Holecka zniknęła. Wróci?

Kiedy i czy w ogóle wielka dama TVP, ulubienica Jacka Kurskiego i prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego wróci na ekrany? Tak naprawdę nic nie wiadomo. Portal Wirtualne Media informuje, że w sprawie pojawiły się nowe doniesienia. Teraz pracownicy Telewizji Polskiej utrzymują, że pani Danuta jest na zwolnieniu lekarskim ze względu na problemy ze zdrowiem.

Tymczasem – według informatorów Wirtualnych Mediów, najbardziej rozpoznawalna twarz TVP nie wróci za szybko do pracy. Kiedy i czy w ogóle pojawi się jeszcze w "Wiadomościach"? Tego nie wiedzą nawet najstarsi górale...

Nie ma jej na grafiku. Przynajmniej na razie – mówi informator z TVP.

Wedle ustaleń dziennikarzy, nieobecność Holeckiej nie ma związku z kwestiami politycznymi. Co jednak naprawdę dzieje się w TVP, że główna twarz Wiadomości zaginęła? Pracownicy telewizji publicznej nie chcą na ten temat rozmawiać.

Czytaj także
Przeczytaj więcej