18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

już tak nie wygląda

Danuta Holecka przeszła spektakularną metamorfozę. Co za look!

02.08.2022  14:55
Danuta Holecka przeszła metamorfozę
Danuta Holecka przeszła metamorfozę Fot: Michal WARGIN/East News

Danuta Holecka nie jest już tą samą Danutą Holecką. Twarz TVP postawiła na odważną metamorfozę. Pasuje jej nowy image?

Cóż za wdzięk! Cóż za powab! Co za spektakularna zmiana! Największa i najbardziej oddana twarz TVP przeszła metamorfozę. Czemu zmieniła wygląd? Czy w dobie kryzysu zamarzyło jej się bycie bardziej incognito? Raczej nie, bo jej nowy look od razu zobaczyła cała Polska. A może Danuta Holecka dożyła dnia, w którym postanowiła zacząć zmieniać swoje życie i zaczęła od fryzury?

Drobne zmiany w wizerunku Danuty Holeckej pojawiały się już od pewnego czasu. Gwiazda TVP, szefowa Wiadomości, raczyła fanów i gości w studio pasemkami, refleksami, coraz jaśniejszą głową. W końcu odważyła się całkowicie pożegnać z byciem brunetką. Została blondynką!

Danuta Holecka została blondynką

W poniedziałkowym wydaniu Wiadomości TVP widzów powitała zupełnie inna, niż dotychczas, Danuta Holecka. Jej włosy przybrały chłodny odcień jasnego blondu. Przez czoło, na skos, opadała jej długa grzywa, reszta została zaczesana do tyłu.

Czy to korzystna zmiana? Nie nam oceniać. Wizualnie wydaje się jednak, jakby pani Danucie ubyło nagle lat, zmartwień i kilogramów. Podoba Wam się jej metamorfoza?

Danuta Holecka wierna TVP

Danuta Holecka ma 54 lata, z TVP związana jest od 1993 roku. Początkowo u publicznego nadawcy zajmowała się relacjonowaniem obrad Sejmu, później powierzono jej prowadzenie porannego i popołudniowego pasma "Wiadomości" w telewizyjnej Jedynce. Prowadzącą głównego wydania pasma informacyjnego została w 1997 roku.

Największą sławę i poważanie Danuta Holecka zdobyła jednak dopiero po dojściu do władzy Prawa i Sprawiedliwości. To wtedy stała się jedną z najważniejszych twarzy rządowej propagandy i w końcu szefową Wiadomości. Szacuje się, że za swoją pracę dostaje ponad 40 tysięcy złotych miesięcznie.

Danuta Holecka zostałą blondynką
Danuta Holecka zostałą blondynką Fot: Wiadomości TVP/screen
Danuta Holecka zostałą blondynką

logo Tu się dzieje