18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Grał w Kiepskich, ale był wspaniały

Dariusz Gnatowski nie żyje. Odszedł Boczek z Kiepskich

Wojciech Kozicki
20.10.2020  20:01
Nie żyje Dariusz Gnatowski. Choć grał w Kiepskich, był GENIALNY
Nie żyje Dariusz Gnatowski. Choć grał w Kiepskich, był GENIALNY Fot: Natalia DOBRYSZYCKA/East News

Dariusz Gnatowski nie żyje. W serialu „Świat według Kiepskich” występował jako legendarny Arnold Boczek. Już nigdy nie powie przed toaletą słynnego „Panie Ferdku..”

Zmarł Dariusz Gnatowski. Jak podaje RMF FM, gwiazdor serialu „Świat według Kiepskich” odszedł w wieku 59 lat w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla w Krakowie. Wystąpił również takich produkcjach jak „Sara”, „13 Posterunek”, „Demony wojny według Goi”, „Ogniem i mieczem”, „Kasia i Tomek”, „Pierwsza miłość”, „Na dobre i na złe” oraz „Młode wilki 1/2”.

Zobacz także

Zmarł aktor Świata według Kiepskich - odszedł Dariusz Gnatowski

Oficjalna przyczyna śmierci nie została jeszcze podana do wiadomości publicznej. Aktor zmagał się jednak z chorobą. Od lat walczył z cukrzycą i o mały włos uniknął amputacji nogi.

Media nieoficjalnie podają, że zmagał się z zapaleniem płuc, w wyniku którego wystąpiła u niego ciężka niewydolność oddechowa. 

Gdy jest się zdrowym i nie trzeba ciągle chodzić do lekarzy, problemy innych są nam odległe. Przebudzenie następuje, gdy zaczynają się kłopoty ze zdrowiem. Tak było ze mną. Przez większość życia nie chorowałem. Nawet przeziębienia mnie omijały. Aż w pewnym momencie okazało się, że mam cukrzycę, która rozwijała się w moim organizmie przez lata. Gdy pojawiły się powikłania i trafiłem do szpitala, zobaczyłem, ilu ludzi każdego dnia bardzo cierpi - wyznał szczerze serialowy Boczek w „Gali”.

Zobacz także

Świat według Kiepskich - Dariusz Gnatowski jako Boczek [WIDEO]

Czytaj także