18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

[*]

Gnatowski w jednym z ostatnich wywiadów: "Nie miałem objawów"

26.10.2020  21:58
Dariusz Gnatowski o cukrzycy
Dariusz Gnatowski o cukrzycy Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Dariusz Gnatowski w jednym z ostatnich wywiadów opowiadał o swojej chorobie. Słynny Boczek z serialu Świat według Kiepskich zostanie na zawsze w naszej pamięci. Wszyscy aktorzy hitu Polsatu są głęboko zdruzgotani śmiercią swojego kolegi po fachu.

Dariusz Gnatowski odszedł w młodym wieku, choć tak wiele jeszcze mógł zrobić. Śmiercią aktora zdruzgotani są przede wszystkim jego koledzy z planu serialu Świat według Kiepskich. Cały Polsat żegna artystę we wzruszających gestach i słowach.

Dariusz Gnatowski od wielu lat zmagał się z chorobą - cierpiał na cukrzycę. Najprawdopodobniej to nie ona była jednak bezpośrednią przyczyną śmierci artysty. Relacja lekarza, który brał udział w reanimacji aktora, daje wszystkim do myślenia.

Dariusz Gnatowski w jednym z ostatnich wywiadów

W ostatnich latach swojego życia Dariusz Gnatowski, który był wielkim artystą, poświęcał swój czas głownie na budowanie legendy swojej najbardziej znanej kreacji aktorskiej. Boczek z Kiepskich to komediowy majstersztyk, który świadczy jedynie o niesamowitym kunszcie zmarłego. Poza tym artysta nie zachowywał się jak przeciętny celebryta i raczej stronił od blasku fleszy.

Mimo wszystko, fani zwrócili uwagę na jeden z ostatnich wywiadów, którego udzielił Dariusz Gnatowski. W programie "Pytanie na śniadanie" emitowanym na antenie TVP2, aktor opowiedział o swojej wieloletniej chorobie. Jego relacja jest dość mocno wstrząsająca. Okazuje się, że przez lata nie miał on pojęcia o tym, jak bardzo nadwyrężony jest jego organizm.

Cukrzyca to podstępna choroba. Ona nie daje szczególnych objawów. Więc można nie mieć świadomości i tak właśnie było ze mną. Przez kilka lat choroba drążyła mój organizm, ale nie dawała objawów

- mówił Dariusz Gnatowski. 

Odkąd został zdiagnozowany, gwiazdor telewizji Polsat starał się bardziej o siebie zadbać. Postawił na ruch i zdrowszą dietę, całkiem sporo schudł - troszczył się o siebie najlepiej, jak tylko potrafił. Niestety, inna dolegliwość zabrała go przedwcześnie.

Mamy nadzieję, że czas ukoi choć w niewielkim procencie rozpacz rodziny i przyjaciół gwiazdora.