18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wiedział...

Dariusz Gnatowski wygłosił prorocze słowa. Przewidział to!

02.11.2020  17:40
Dariusz Gnatowski o serialu Świat wedlug Kiepskich
Dariusz Gnatowski o serialu Świat wedlug Kiepskich Fot: TOMASZ RADZIK/East News

Dariusz Gnatowski, gwiazdor telewizji Polsat, odszedł zdecydowanie przedwcześnie. Jak się okazuje, przewidział on sukces serialu Świat według Kiepskich, który od lat pozostaje ulubioną produkcją komediową Polaków. Andrzej Grabowski, czyli filmowy Ferdek z Kiepskich, wspomina prorocze słowa kolegi z planu.

Dariusz Gnatowski zmarł w wieku zaledwie 59 lat. Kultowy Boczek z Kiepskich był jednym z ulubionych aktorów Polaków - niestety, najprawdopodobniej to właśnie koronawirus zabrał jego młode życie. 

Koledzy z planu serialu Świat według Kiepskich bardzo przeżyli tę stratę. Dariusz Gnatowski z uwagi na swój ciepły charakter cieszył się ogromną sympatią otoczenia. Chwile jego ostatniego pożegnania na zawsze zostaną w pamięci przyjaciół artysty. Już po jego pierwszej mszy żałobnej, a jeszcze przed pogrzebaniem ciała - kolegę wspomina Andrzej Grabowski, czyli serialowy Ferdek z Kiepskich.

Dariusz Gnatowski przewidział sukces Polsatu

Andrzej Grabowski doskonale pamięta, jak zaczynała się jego przygoda z serialem Świat według Kiepskich. To właśnie Dariusz Gnatowski trafnie przewidział, jak ogromny sukces odniesie produkcja Polsatu. Wygłosił wtedy nawet prorocze słowa. Te wróciły do jego serialowego kolegi, tuż przed 1 listopada, w formie zadumy.

Doskonale pamiętam pewną sytuację przed 21 lat. Po pierwszych zdjęciach do "Kiepskich" szliśmy z Darkiem przez Wrocław i on wtedy powiedział: "Zobaczysz, za kilka miesięcy nie będziemy mogli tędy przejść, bo ludzie będą nas zaczepiać". A ja mu na to odparłem: "Co ty opowiadasz! Przecież to nie potrwa długo". Ale szybko się okazało, że Darek oczywiście miał rację. Po paru miesiącach Polskę opanowała "kiepskomania". Myślę, że zawsze będę o tym pamiętał, bo to były jego prorocze słowa

- wspomina Grabowski.

Zdecydowanie Świat według Kiepskich bez Arnolda Boczka, granego przez Dariusza Gnatowskiego - nie będzie tym samym. Fani nie wyobrażają sobie radosnego powrotu do nowych odcinków w tej sytuacji.