18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"to był piękny czas"

Dawid Kwiatkowski rozstał się z partnerem. Już znalazł nowego

28.01.2020  15:13
Dawid Kwiatkowski rozstał się z partnerem. Już znalazł nowego
Dawid Kwiatkowski rozstał się z partnerem. Już znalazł nowego Fot: Facebook/Dawid Kwiatkowski

Smutne wiadomości dla fanów Dawida Kwiatkowskiego. Gwiazdor, idol młodzieży, potwierdził rozstanie z Igorem Pilewiczem. Już znalazł zastępstwo.

Gwiazdor TVP, idol młodzieży ubóstwiany przez nastoletnie dziewczynki, które wierzą, że swym urokiem i talentem przebija nawet Justina Biebera, ogłosił smutną nowinę. Piosenkarz właśnie rozstał się ze swym wieloletnim partnerem Igorem Pilewiczem.

O rozstaniu Dawid Kwiatkowski poinformował na Facebooku.

Minione lata, to był niezwykle piękny czas, chwile, których nie wymażę z pamięci, pasmo wyjątkowych sukcesów, radości, ale i wspierania się w momentach gorszych, które przecież bywały

- napisał.

Idzie nowe

Z Igorem Pilewiczem Kwiatkowski współpracował przez kilka ostatnich lat. Teraz jednak - jak ponoć wspólnie zdecydowali - przyszedł czas na zmianę menadżera. Kwiatkowski przerzuca się na firmę współpracująca z takimi gwiazdami jak np. Maja Sablewska czy niegdyś Michał Szpak.

Pilewiczowi młody gwiazdor obiecuje za to wspólne "wyskoki na miasto" i dziękuje za lata owocnej współpracy. Pytanie tylko, czy zmiana, którą ogłosił, jest zmianą na lepsze?