18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ma teraz sporo na głowie

Nowy biznes Rutkowskiego. Zarabia tyle, że włosy stają dęba!

08.02.2022  09:48
Kolejny biznes Rutkowskiego. Przy takich zarobkach włos mu z głowy nie spadnie
Kolejny biznes Rutkowskiego. Przy takich zarobkach włos mu z głowy nie spadnie Fot: Wojciech Wojtkielewicz/Polska Press/East News

Krzysztof Rutkowski to nie tylko „detektyw” dbający o prawo i sprawiedliwość w Polsce. Okazuje się, że szeryf o kanciastej fryzurze dorobił się majątku nie tylko na agencji detektywistycznej. W rozmowie z „Super Expressem” ujawnił swój nowy biznes na którym zarabia ogromne pieniądze.

Detektyw Krzysztof Rutkowski… zaśmialiście się na samo brzmienie tego nazwiska? Gdybyście wiedzieli jak wielkie pieniądze zarabia detektyw bez licencji, to nie byłoby wam do śmiechu. Nie ukrywa, że jest bajecznie bogaty, a dorobił się nie tylko na łapaniu bandytów i ratowaniu ludzi. Na łamach „Super Expressu” ujawnił, że działa także w branży konsultingowej, doradczej, a do tego jest również większościowym udziałowcem portalu i telewizji Patriot 24. Na tym jednak nie koniec, bo Rutkowski wszedł właśnie w nowy biznes.

Rutkowski nie tylko detektyw. Nowy biznes, wielkie pieniądze

Polski Chuck Norris oprócz działalności detektywistycznej zajął się także kupnem i sprzedażą nieruchomości. Co więcej, deweloperka idzie mu znakomicie, a pieniądze płyną wartkim strumieniem.

Kupuję apartamenty w Polsce, ale i za granicą, np. w Grecji. Remontuję je i sprzedaję z zyskiem. Cały czas obracam gotówka – ujawnił Krzysztof Rutkowski. (Super Express)

Inflacja szaleje, ceny idą w górę, a dla przeciętnego Polaka zakup kostki masła lub oleju do smażenia staje się ogromną inwestycją. Tymczasem dziennikarze „Super Expressu” ustalili, że Rutkowski na jednym mieszkaniu może zarobić nawet kilkaset tysięcy złotych. A samozwańczy stróż prawa nie kryje się z tym, że jest bardzo bogaty i chce ociekać luksusem.

Każdy z nas jeżeli ma możliwość i dostęp do luksusu powinien z niego korzystać. Ja bardzo ciężko pracuję i nie mam zamiaru żałować sobie i swojej rodzinie na coś, co jest w zasięgu mojej ręki. W moim życiu bywały momenty, że było bardzo źle, ale dziś moje firmy osiągnęła bardzo dobry pułap ekonomiczny. Nie będę sobie żałował na drogie ciuchy i luksus, bo mnie na nie po prostu stać – powiedział Rutkowski. (Super Express)

logo Tu się dzieje