18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Dla faceta to policzek"

Dlaczego Cichopek się rozwodzi? Szoking powód!

12.03.2022  13:43
Powód rozwodu Cichopek? Hakiel winny?
Powód rozwodu Cichopek? Hakiel winny? Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel rozwodzą się po wielu latach małżeństwa. Dlaczego roztańczona para zdecydowała się tańczyć osobno na parkiecie życia? Chcieli to ukryć, ale tabloid ujawnił powód szokującego rozstania „Cichopków”.

Cała Polska jest w szoku, a Polacy są mokrzy od łez. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel po kilkunastu latach małżeństwa zdecydowali się na rozwód. Dlaczego nam to zrobili? Dlaczego złamali serca swoim fanom? Aktorka i tancerz nie chcieli komentować rozstania, ale prawda w końcu wyszła na jaw…

Dlaczego Cichopek i Hakiel się rozwodzą? ON miał problem?

Portal Pomponik dotarł do anonimowego informatora, który wie co się dzieje u „Cichopków”. Ujawnił, że powodem rozstania była zazdrość po stronie Marcina Hakiela. Podobno nie mógł już wytrzymać, że aktorka z „M jak miłość” odnosiła więcej sukcesów od niego, m.in. świetnie radząc sobie w „Pytaniu na śniadanie” w TVP. Kurski podobno ma co do niej wielkie plany!

Sukcesy żony za bardzo zabolały Hakiela?

Dostawał szału, że sam tak dobrze sobie nie radzi. Nie był chwalony, nie mógł się wykazać, a dla faceta to policzek i porażka. Gdy żona odnosiła kolejne sukcesy, on czuł się odstawiony na boczny tor  - ujawnił informator Pomponika.

Wciąż nie możemy uwierzyć, że tak piękna para się rozejdzie! Trzymamy kciuki za miłość!

Cichopek i Hakiel - oficjalne oświadczenie o rozwodzie
Cichopek i Hakiel - oficjalne oświadczenie o rozwodzie Fot: Instagram