18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co zrobił Wiśniewski?

Dlaczego Majkowska odeszła z Ich Troje? Ujawnił mroczne fakty

13.05.2022  15:46
Mroczna historia ich Troje. Wiśniewski i wokalistki
Mroczna historia ich Troje. Wiśniewski i wokalistki Fot: Lukasz Kalinowski/East News

Historia i kariera zespołu Ich Troje to nie tylko przeboje i porywające teksty piosenek. To także wciąż zmieniające się wokalistki. Jacek Łągwa po raz pierwszy ujawnił dlaczego Justyna Majkowska odeszła z zespołu. Winny był Michał Wiśniewski?

Michał Wiśniewski, Jacek Łągwa, Justyna Majkowska – to złoty skład Ich Troje, który dał światu płytę „Ad. 4” i takie piosenki oraz przeboje jak „Powiedz”, „Razem, a jednak osobno”, „Lecz to nie to”, „Wypijmy za to” i „Zawsze z tobą chciałbym być”. Cała Polska znała wtedy teksty piosenek Ich Troje, ale nagle doszło do tragedii i skład zespołu się rozsypał. Jacek Łągwa dopiero dziś ujawnił, dlaczego Justyna Majkowska odeszła z Ich Troje.

Dlaczego Majkowska odeszła z Ich Troje? Miłość kontra Wiśniewski

Jacek Łągwa w rozmowie z portalem „Plejada” po raz pierwszy zdecydował się tak szczerze skomentować odejście Justyny Majkowskiej z Ich Troje. Ona sama twierdziła, że była zmęczona, ale czy przypadkiem nie okłamała swoich fanów?

Tak naprawdę odeszła od nas tylko Justyna Majkowska. Z pozostałymi wokalistami pożegnaliśmy się, bo albo Michał się z nimi o coś pokłócił i im podziękował, albo się z nimi rozwodził – powiedział Jacek Łągwa.

Wyznał, że Justyna Majkowska pokłóciła się z Michałem Wiśniewskim podczas trasy po USA. W grę wchodziły kwestie miłosne, a zespół Ich Troje nie próbował odwieść wokalistki od decyzji o odejściu.

Poszło o jej chłopaka, który tańczył w naszym balecie i któremu podziękowaliśmy za współpracę. Nie pamiętam dokładnie, o co chodziło, ale Justyna uniosła się honorem i postanowiła odejść solidarnie ze swoim facetem – powiedział Jacek Łągwa. (Plejada)

Czy będzie powrót Justyny Majkowskiej do Ich Troje? Łągwa potwierdził, że artystka nie ma ochoty wracać na scenę i woli m.in. pracować z głuchoniemymi dziećmi i angażować się w lokalną politykę w Zduńskiej Woli. Przyznał również, że to właśnie ona była najlepszą wokalistką w historii Ich Troje.

Szkoda, bo uważam, że jej wokal najbardziej pasował do piosenek Ich Troje. Ale to jej decyzja. Postanowiła pójść inną drogą i ja to szanuję – powiedział Łągwa Plejadzie.

Wypijmy za to - Ich Troje (Mrągowo 2001)

Ich Troje - Razem A Jednak Osobno

Ich Troje - Keine Grenzen - Żadnych granic (Poland) 2003 Eurovision Song Contest

Czytaj także