18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Winowajcy odpowiedzą"

Dlaczego zmarł Żora Korolyow? Komarenko ujawnia

28.12.2021  16:57
Żora Korolyow zmarł przez szczepionkę? Komarenko wskazuje winowajców
Żora Korolyow zmarł przez szczepionkę? Komarenko wskazuje winowajców Fot: Jan KUCHARZYK/East News

Żora Korolyow nie żyje, ale jaka była naprawdę przyczyna śmierci tancerza? Ivan Komarenko, czyli najbardziej rozśpiewany polski antyszczepionkowiec, ma na ten temat szokującą teorię. Czy artysta zginął z powodu szczepionki na koronawirusa?

Ivan Komarenko, którego największym życiowym osiągnięciem jest współpraca z Delfinem i piosenka „Czarne oczy”, wciąż nie wierzy a pandemię, a „covidowa ideologia jest dla niego obca”. Co więcej, osoby obawiające się wirusa nazywa sektą. Niedawno nagrał hymn antyszczepionkowców i mieliśmy nadzieję, że skoro tak twórczo się wyładował, to przez jakiś czas da nam odpocząć. A jednak, znowu się uaktywnił i postanowił ujawnić na co naprawdę mógł umrzeć Żora Korolyow.

Dlaczego zmarł Żora Korolyow? Komarenko i jego teoria spiskowa

„Super Express” poinformował, że przyczyną śmierci reprezentanta najwyższej klasy "S" w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, mogło być zapalenie mięśnia sercowego. 34-letni Komarenko na Instagramie przypomniał najpierw, że doskonale znał Żorę z „Tańca z gwiazdami” i programu „Sprawa dla reporterów”. Zasugerował, że gwiazda tańca nie zmarła z przyczyn naturalnych, a za jego śmierć odpowiadają „winowajcy”.

Żora, znałem cię bardzo dobrze. Przetańczyliśmy wspólnie całą 5. edycję „Tańca z gwiazdami” w 2007 roku. Gościliśmy razem u p. redaktor Elżbiety Jaworowicz w programie „Sprawa dla reportera”. Nie raz spotkaliśmy się na kawie. Wczoraj wieczorem jak się dowiedziałem o twojej śmierci, do rana nie byłem w stanie powstrzymać emocji. Odpoczywaj w spokoju mój przyjacielu. Winowajcy kiedyś odpowiedzą za swoje winy. Albo tutaj, albo przed Bogiem i Historią - napisał Komarenko na Instagramie.

Jak wynika z komentarzy fanów Komarenki i jego teorii, powodem zgonu tancerza mogła być właśnie szczepionka przeciw COVID-19.  Piszą, że „winowajcy siedzą w Sejmie, w szpitalach i w mediach”.

Grafen tnie jak żyletka szczególnie u tych, u których szybko płynie krew np. podczas treningu: sportowców, tancerzy – skomentował ktoś pod wpisem pieśniarza.
Dlaczego Żora Korolyow nie żyje? Ivan Komarenko ma podejrzenia
Dlaczego Żora Korolyow nie żyje? Ivan Komarenko ma podejrzenia Fot: Instagram
Czytaj także