18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mocne?

Doda NABIJA SIĘ Z MAJDANA. Oberwała też Rozenek

16.05.2022  22:17
Doda wbija szpilę Majdanowi
Doda wbija szpilę Majdanowi Fot: VIPHOTO/East News

Doda rozstała się z Radosławem Majdanem już wiele lat temu, ale nie przeszkadzało jej to uderzyć w dawnego ukochanego z okazji jego 50. urodzin. Oberwała także obecna partnerka mężczyzny - Małgorzata Rozenek-Majdan.

Uwielbiana przez Polaków piosenkarka jest znana z wielu artystycznych osiągnięć, ale ma na koncie również przemianę naszego społeczeństwa. Była zdecydowanie pierwszą gwiazdą w kraju, która tak odważnie pokazywała swoje ciało i nie wstydziła się prezentować wdzięków tak na scenie, jak i poza nią. Lata mijają, a pod tym względem nic się u Dody nie zmienia.

Zmienia się jednak jej sytuacja prywatna. Doda ma za sobą bolesny rozwód z Emilem Stępniem, który doprowadził ją do nieprzyjemnego stanu psychicznego. Nie da się ukryć, że piosenkarce jest bardzo ciężko. Być może dlatego jest w niej sporo negatywnych emocji.

Doda żartuje sobie z Majdana

Niedawno 50. urodziny obchodził jej dawny były mąż, u którego boku najmocniej podbijała polską scenę muzyczną. Radosław Majdan jest obecnie mężem Małgorzaty Rozenek-Majdan, z którą wychowuje trzech synów. Doda postanowiła wsadzić tej parze potężną szpileczkę.

Doda zrobiła to na TikToku. Na nagraniu piosenkarka w niewybredny sposób zażartowała w nim ze swojego byłego męża Radosława Majdana. W filmiku Dorota Rabczewska wraz z dwoma młodymi mężczyznami odegrała komiczną scenkę w formule "głuchego telefonu". Trójka podawała sobie kolejno hasło, które dotyczyło właśnie "Perfekcyjnej pani domu".

Rozenkowa zrobiła sobie usta

- słyszymy na nagraniu. Gdy hasło dotarło do Dody, piosenkarka, zamiast podać je "dalej", krzyknęła do kamery: 

Majdan jest stary!

Wideo wywołało lawinę komentarzy. Niektórzy uznali je za żart, inni zarzucili Dodzie brak klasy. Myślicie, że Radosław Majdan razem z żoną zaśmiewali się do tego nagrania do rozpuku?

Czytaj także