18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Telewizyjny hit?

Doda będzie publicznie SZUKAĆ NOWEGO MĘŻA

13.07.2022  11:59
Doda poszuka męża w telewizji
Doda poszuka męża w telewizji Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Doda publicznie poszuka sobie nowego małżonka? Po rozstaniu z Emilem Stępniem w piosenkarce jest najwyraźniej duża potrzeba czułości i miłości, skoro decyduje się na takie kroki.

Dziś światem rozrywki i telewizji wstrząsnęła niespodziewana wiadomość. Dbająca o swoją prywatność Doda będzie... szukać męża za pośrednictwem telewizji! Takie doniesienia elektryzują dziś Polaków.

Telewizja Polsat w jesiennej ramówce pokaże nowy cotygodniowy reality-show „Doda - 12 kroków do miłości”, w którym piosenkarka Dorota Rabczewska będzie szukać męża! Niespodziewane i zaskakujące? A jednak!

Doda będzie szukała męża w programie telewizyjnym!

Doda od lat pozostaje w Polsce symbolem seksu i wyzwolenia, natomiast o swoją prywatność zawsze bardzo dbała i nie dopuszczała fanów za blisko. Teraz się to zmieni - cała Polska będzie mogła zobaczyć, jak gwiazda poszukuje miłości i zrozumienia.

W formacie telewizyjnym pojawi się 12 mężczyzn, z którymi piosenkarka będzie spędzać czas, m.in. umawiając się na randki. W poszukiwaniach ma Dodzie pomagać psycholog, który pozwoli jej uniknąć wpadek takich, jak w przypadku Emila Stępnia, czy Radosława Majdana. Tym razem partner ma być idealnie i dojrzale dobrany pod potrzeby piosenkarki.

Doda o całej sprawie poinformowała fanów na swoim Instagramie. Można powiedzieć, że tym samym Doda wraca do korzeni. W końcu dawno temu występowała w innym, kontrowersyjnym programie Polsatu - "Bar".

Będzie hit?

logo Tu się dzieje