18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ostateczna decyzja

Doda bierze kolejny rozwód. Koniec wielkiej miłości!

09.06.2021  21:19
Doda poinformowała o rozwodzie
Doda poinformowała o rozwodzie Fot: Beata Zawrzel/REPORTER

Doda poinformowała o rozwodzie z Emilem Stępniem. Wokalistka rozwiała krążące od miesięcy plotki, przyznając, że decyzja jest ostateczna. Pozew rozwodowy trafił już do sądu.

O kryzysie w związku Dody i Emila Stępnia mówiono już od miesięcy. W końcu wokalistka opublikowała wpis, którym rozwiała wszelkie wątpliwości dotyczące relacji z jej mężem.

Zanim uprzedzi mnie "ktoś dyskretny"... Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana, przemyślana i jest ostateczna. Kulisy naszego rozstania pozostawiam dla siebie, podobnie jak i cały nasz związek. Dziękuję wszystkim za wsparcie. Wierzę, że najlepsze jeszcze przede mną - napisała Rabczewska na Instagramie.

Pierwsze plotki o rozstaniu Doroty Rabczewskiej i Emila Stępnia pojawiły się w listopadzie ubiegłego roku. To wtedy se.pl opublikował zdjęcia Dody z amerykańskim gwiazdorem Maxem Hodgesem. Wokalistka nie chciała komentować sprawy, natomiast jej mąż odparł wtedy, że małżeństwo nadal trwa.

Doda bierze rozwód

Doda w swoim najnowszym wpisie zapewniła również fanów, że rozwód nie wpłynie na premierę filmu "Dziewczyny z Dubaju".

W kwestii biznesowej: Premiera "Dziewczyn z Dubaju", z angielską wersją "Girls to buy" jesienią tego roku. MOJE PRYWATNE DECYZJE NIE SĄ promocją filmu. Po raz kolejny jednak podkreślam: w naszej spółce jesteśmy 50/50, ja zajmuję się produkcją kreatywną i marketingiem, a za finanse i administrację biurową odpowiada mój mąż Emil Stępień - przekazała Dorota Rabczewska.

Małżeństwo Dody i Emila Stępnia trwało trzy lata. Była wokalistka Virgin wzięła ślub z producentem filmowym 14 kwietnia 2018 roku w Marabelli. Uroczystość odbyła się w tajemnicy przed mediami, choć mimo to była całkiem okazała.