18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Napisała list pożegnalny

Doda chciała popełnić samobójstwo! "Depresja i ataki paniki"

30.07.2022  15:55
Doda, depresja i samobójstwo? Szokujacy wywiad i mroczne życie prywatne Dody
Doda, depresja i samobójstwo? Szokujacy wywiad i mroczne życie prywatne Dody Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Doda wróciła! Nowa płyta, kolejny singiel, sukces piosenki „Melodia ta”, może mała klubowa trasa koncertowa… ale zanim jej kariera znów eksplodowała, miała myśli samobójcze! W wywiadzie dla Wirtualnej Polski ujawniła prawdę o swoim mrocznym życiu prywatnym.

Wciąż rozpala nas „Fake Love”, a Doda już odniosła kolejny sukces wydając singiel „Melodia ta”. Jednak jej życie to nie tylko kariera, Virgin, piosenki, teledyski i teksty piosenek. Od dawna wspominała, że walczyła z depresją i przeżywała trudne chwile. W rozmowie z Wirtualną Polską ujawniła, że było z nią tak źle, że miała myśli samobójcze.

Doda chciała popełnić samobójstwo. Szokujący wywiad w Wirtualnej Polsce

Doda opowiedziała, że nie tęskni za koncertowaniem, bo nawet dwa koncerty tygodniowo męczyły ją psychicznie. Wyznała, że była to „mordęga”. Nie potrafiła nawet zwolnić pracowników technicznych za błędy, bo było jej ich szkoda.

Doprowadziłam się do takiego stanu, kiedy już widziałam, że jestem już jedyną osobą na scenie, której zależy na rozwoju. Ja już nie byłam w stanie udźwignąć sama wszystkiego – opowiedziała Doda Wirtualnej Polsce.

Zmęczenie psychiczne nie dawało Dodzie normalnie żyć, a do tego doszło nieudane małżeństwo. Toksyczny związek doprowadził ją do depresji i myślała o popełnieniu samobójstwa. Nie chciała się przyznać nikomu do problemów i „odgrywała publicznie rolę”. Utwór "Don't wanna hide" był jej krzykiem i wołaniem o pomoc!

Ukrywałam przed mediami i fanami rozpad związku, a depresja i ataki paniki trawiły mnie od środka. Miałam myśli samobójcze i napisałam nawet list pożegnalny, którego na szczęście nigdy nie wysłałam do swoich fanów. W ostatniej chwili stwierdziłam, że sięgnę po pomoc i wyrzucę z siebie, że pragnę rozwodu, chcę uciec ze związku, który mnie niszczył – opowiedziała Dorota Rabczewska. (Wirtualna Polska)

Doda - Melodia Ta (Official video)

Doda - Fake Love (Official video)

logo Tu się dzieje